June 2013

"Nevím, jestli bych unesla dřívější popularitu," říká Xeina

18. june 2013 at 6:00 KAMOSKA.CZ
Jak teď vypadá Teres Xeina?
Blogerka Teres Xeina si našla čas a odpověděla na několik otázek, a tak si nyní můžete přečíst exkluzivní rozhovor s hromadou otázek, které nejsou jen o blogování.

Je to už nějaký ten pátek, co se Teres Xeina v blogerském světě proslavila. Nyní už sice nemá největší návštěvnost, populární je ale pořád. Blog už ale ani zdaleka není její prioritou, věnuje se mi jenom občas, ale když už něco přidá, tak to rozhodně stojí za to.


Skutečné příběhy holek, které se setkaly s bulimií

13. june 2013 at 6:00 KAMOSKA.CZ
Nejsi dost hubená?
Bulimie je téma, na které už toho bylo napsáno a řečeno opravdu hodně. Jak to ale vidí holky, které si touto poruchou příjmu potravy doopravdy prošly na vlastní kůži?


Moc děkuji Tereze z blogu http://bluestyle11.blog.cz/ a ostatním holkám, které přispěly!

"Nepovažuji se za populární holku," říká Sara Sandeva

4. june 2013 at 6:00 KAMOSKA.CZ
Je mladá, talentovaná a úspěšná. Řeč je o herečce jménem Sara Sandeva, která si našla čas na exkluzivní rozhovor pouze pro Kámoška.cz!

Sara Sandeva se narodila 25. června 1997 v Makedonii. Jako malá se s rodinou přestěhovala do Prahy, do povědomí lidí se však dostala loni, kdy se objevila v seriálu Gympl s (r)učením omezeným a v divadle La Fabrika ve hře Pěna dní. Sara si získala spoustu, převážně mladých, fanoušků a publikum doslova okouzlila. Přes svůj nabitý program si našla čas na rozhovor…


Sara SandevaSara Sandeva Sara Sandeva