September 2013

Giveaway with trickovy.cz!

25. september 2013 at 12:34
Je tady další Giveaway! Tentokrát ve spolupráci se stránkou trickovy.cz!


Tričkovy.cz je internetový e-shop, který nabízí spoustu originálních triček a můžete si tam vyrobit i vlastní tričko! Vyhrát budete moct tričko právě ze stránky trickovy.cz dle vlastního výběru!

Podmínky:
 • Dát like facebookové stránce trickovy.cz
 • Sledovat můj blog přes bloglovin (pokud nemáš, přihlaš se k odběru novinek napravo v menu)
 • Dát like facebookové stránce mého blogu
 • Napsat do komentářů svůj email, kam vám bude případně oznámena výhra
 • Bonus: Pokud budete giveaway někde sdílet, můžete si připsat bonusový komentář (nezapomeňte tam také napsat email)

Neváhejte a zapojte se, třeba se na vás usměje štěstí!:)
Giveaway potrvá do 16.10.2013!

SPOLUPRÁCE / COLLABORATIONS

23. september 2013 at 23:59
 • Chceš spolupracovat? / Want to collaborate?
Chceš se mnou a hlavně mým blogem nějak spolupracovat? Napiš mi na mail deni.hartmannova@gmail.com nebo facebookovou stránku blogu! Ráda si přečtu každý návrh nebo nabídku, promyslím a odpovím!

For all businness inqiuries please contact deni.hartmannova@gmail.com or my facebook page.

Všechno, co píšu, píšu podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. To, že s někým spolupracuji, nemá jakýkoliv vliv na můj názor nebo výsledný článek.

 • Aktuální spolupráce / Actual collaborations

 • Ostatní spolupráce / Other collaborations

Kateřina Pechová nejen o své roli v Ordinaci!

22. september 2013 at 6:00 KAMOSKA.CZ
Její jméno možná neznáš, když ji ale uvidíš, máš jasno! Herečka Kateřina Pechová září v Ordinaci a poskytla Kámoška.cz exkluzivní rozhovor!

Mladá sedmnáctiletá herečka Kateřina Pechová byla ještě nedávno obyčejná holka. Pak ale tahle modrooká bruneta dostala roli Lindy Kalinové v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 a všechno se změnilo. Kateřina to má ve své roli nyní poměrně složité, jaké to pro ni je a mnohem víc prozradila v rozhovoru pro kamoska.cz!


Začni myslet na budoucnost a vyber si správnou střední školu!

21. september 2013 at 6:00 LIFESTYLE
Vybrat si střední školu je jedno z nejdůležitějších rozhodnutí v životě. Pokud jsi jako já v deváté třídě, máš nejvyšší čas. Pokud jsi ale mladší, může se ti tento článek hodit do budoucna také!

zdroj: studygram.tumblr.com
 • Jak začít
Úplně první krok by mělo být pořádné zamyšlení. Popřemýšlej, co tě baví, v čem jsi dobrý/á a čemu by ses chtěl/a jednou věnovat. Všechno, co tě napadne si sepiš na papír a zkus si z toho utvořit to, co by tě bavilo studovat a vedlo by to k tvému budoucímu povolání.
 • Najdi si školy
Pokud nechceš jít na intr, ale každý den chodit/jezdit do školy z domova, najdi si školy ve tvém okolí, kam se každé ráno dostaneš. Školy si taky někam napiš a pořádně se podívej, co nabízejí a jaké obory tam můžeš studovat. Následně si vyškrtni ty, které neodpovídají, tzn. nenabízejí to, co chceš studovat nebo se ti nějakým způsobem nelíbí. Pokud by ti nevadilo jít na intr hledej rovnou jakékoliv školy, kde máš možnost studovat, co chceš.
 • Soukromé x Státní
V dnešní době máš na výběr mezi soukromými a státními školami. Toto rozhodnutí bude hodně záležet také na tvých rodičích, na soukromých školách se totiž platí školné. Pokud víš, že by školné nebylo problém toto řešit nemusíš, pro hodně rodin je to ale částka, kterou si zkrátka dovolit nemůžou a tak budeš muset volit státní školu. Určitě si ale nemysli, že soukromé školy jsou vždy lepší nebo naopak. Je to hodně individuální, i když je pravda, že na soukromých školách je hodně studentů z bohatých rodin, kteří by jinak patříli úplně někam jinam. Samozřejmě existují výjimky.