May 2014

ROVNÁTKA: Od prvního pohovoru k prvnímu týdnu s nimi

23. may 2014 at 16:43 | Deni |  KRASNA.CZ
Rovnátka už v dnešní době nejsou nic neobvyklého. Nosí je spousta lidí a já nejsem výjimkou. Rozhodla jsem se s tebou podělit, jak to probíhalo, než mi rovnátka můj ortodontista nasadil. Bude to článek z čistě mého pohledu, plný mých zkušeností.


TAG: Books / Knihy

17. may 2014 at 16:34 | Deni
Ahojte!
Nevím, jestli to víte, ale miluju čtení. Vlastně nejenom čtení, miluju, když si kupuju nové knížky a rozšiřuji tak svou sbírku nebo to, když si knížky půjčuju, z knihovny nebo od kamarádů. Nejspíš nikdy nebudu z těch, kteří čtou knížky jen v elektronické podobě, i když i tohle občas dělám. Abych přešla k věci, právě kvůli tomu, co jsem v předchozích řádcích napsala, jsem se rozhodla pro tenhle TAG. Našla jsem si ho na internetu, na nějakém zahraničním blogu, na žádném českém nebo slovenském blogu jsem ho neviděla. Zalíbil se mi, a tak jsem ho přeložila z angličtiny a na otázky odpověděla...

Máš doma určité místo pro čtení?
Nejčastěji čtu na posteli ve svém pokoji, stal se z toho takový zvyk. Když je pěkné počasí, tak si sednu na balkón. To jsou mé dvě místa pro čtení.


Záložka, nebo náhodný kus papíru?
Většinou ani jedno, pamatuju si, u které kapitoly jsem skončila. Když musím ale přestat číst neplánovaně uprostřed kapitoly, tak sáhnu po náhodném kusu papíru, žádné záložky doma nemám.

Můžeš přestat číst kdykoliv chceš, nebo musíš dojít ke konci kapitoly, na konec strany a podobně?
Dokážu přestat číst jen, když dojdu na konec kapitoly, výjimečně přestanu číst na konci strany a když mám přestat číst jen tak na konci nějaké věty, tak s tím mám hrozný problém.

April Favourites 2014

11. may 2014 at 12:31 | Deni |  BEAUTY
Ahojte!
Je za námi část května a já jsem tady teprve s oblíbenci za duben. Nemám v plánu žádné výmluvy, tenhle článek jsem takhle později plánovala. Jinak jsem vám moc chtěla poděkovat, včera má facebooková stránka přesáhla 700 likes, což je strašně pěkné číslo, takže vám patří velké díky! Teď už k samotným oblíbencům...


Oriflame hand cream
Tenhle krém mám doma strašně dlouho a z nějakého důvodu, který je mi doteď neznámý, jsem ho nepoužívala. V zimě jsem si ale zvykla nějaký krém používat každý den. Můj krém od Dove mi došel a stejně byl určený na zimu, doma jsem žádný jiný neměla a tak jsem začala používat tento. Oblíbila jsem si ho, není to žádný zázrak, ruce nevydrží hydratované extra dlouho, ale rychle se vstřebává, je příjemný a vyhovuje mi i vůně, která by ale možná někomu mohla vadit.


Freeman pleťový peeling
Pleťový peeling značky Freeman je produkt, který je hodně známý a hodně chválený. Ani já nebudu výjimka a musím ho jen a jen chválit. Co mě zaujalo úplně jako první byla vůně, která je hodně výrazná, cítím z něj opravdu jenom meruňku a cítím ji i z mé pleti třeba ještě hodinu po použití. Peeling je na pleti příjemný, je hodně hutný, obsahuje menší částečky. Výsledky na mé pleti jsou vidět okamžitě po použití, pleť je prostě krásně vyčistěná a rozzářená, po dlouhodobém použití vidím na mé pleti změny k lepšímu, zmenšené póry, méně pupínků.


Freeman pleťová maska
K masce můžu říct vlastně to, co už jsem napsala u peelingu. Stačí ji opravdu malá vrstva, rychle zasychá. Pleť zanechává vysušenou a tak po ní vždycky používám hydratační krém, jinak jí ale nic vytknout nemůžu. Masku používám vždycky chvíli po peelingu, mám pocit, že se tím účinek těchto produktů ještě zvýší.

MINI GIVEAWAY!

4. may 2014 at 20:42 | Deni
Ahojte!
Je to teprve pár dní, co skončila poslední giveaway na mém blogu. Plánovala jsem ale hned další a to proto, že využití jedné z cen je časově omezené. Giveaway je tentokrát určená především pro čtenářky ze Slovenska, zapojit se ale může samozřejmě i kdokoliv z Čech. Nemám, co bych ještě napsala, takže přejdu rovnou k cenám a podmínkám.Ceny:
  • Poukázka na nákup v Reserved, Cropptown a Esotiq v hodnotě 10€
  • Náušnice
  • Lak na nehty Rimmel 60 second odstín 260
Podmínky:
Doufám, že vás giveaway potěšila, líbí se vám a zapojíte se. Nebude trvat dlouho ukončím ji už za týden, 11.5.2014, vítěze vylosuje random a vyhlásím ho tentokrát jenom na facebooku. Hodně štěstí!:)