August 2014

My nail polish collection / Moje sbírka laků na nehty - Update #1

28. august 2014 at 18:13 | Deni |  BEAUTY
Ahojte!
Před přibližně deseti dny to byl rok, co jsem dělala "My nail polish collection". Rozhodla jsem se, že udělám update. Nedávno jsem svou sbírku laků dost protřídila, několik laků jsem vyhodila a za ten rok mi ji i dost přibylo. Jdeme na to!


Miss Sporty
Laků od Miss Sporty mám dohromady deset. Oblíbila jsem si hlavně pečující řadu "Nail expert", na kterou mám na blogu i celou recenzi. Téhle řadě opravdu nemám co vytknout. Moje druhá nejoblíbenější řada této značky je "Oh my gem!", na kterou jsem taky psala recenzi, takže se nebudu dlouze rozepisovat. Nakonec ještě řada "Clubbing colour", kterou jsem si už tolik neoblíbila a sama ani nevím proč. Zkrátka mě asi nenadchnul štěteček, jinak perfektně kryjí při dvou vrstvách a vydrží cca 4-5 dní. Výjimka byl stříbrný lak se třpytkami. Do toho jsem se zamilovala a jako všechny třpytkaté laky držel klidně týden, stačila ho jedna vrstva. Bohužel ho už nejspíš neseženete a mi téměř došel, škoda.Essence
Úplně nejvíc laků mám od značky Essence, Je to docela paradox, protože trovna tuhle značku moc nemusím. Díky spolupráci s nimi a nějakým výhrám v giveaways se mi to ale nastřádalo. Začnu klasickou řadou "Colour & go". Na několik laků mám recenzi a pak taky ještě na jeden recenzi zvlášť. Všechno, co jsem v ní napsala, si myslím pořád, takže není potřeba to opakovat. Lak, o kterém jsem nikde nepsala, je "Nude glam". Je to vlastně takový nadlak. Má vytvořit nude efekt na už nalakovaných nehtech. Přiznám se, že s ním moc spokojená nejsem, výsledný efekt s ní se mi moc nelíbí, poměrně rychle se loupe a použít ho zvlášť prakticky nejde, protože skoro nekryje a je hned dole. Doma mám ale i jeden lak ještě ze staré řady "Colour & go" a ten je skvělý. Sice kryje pořádně až při dvou vrstvách, ale vydrží i čtyři dny, vypadá krásně, dobře se s ním pracuje, škoda, že se tahle řada tak zhoršila. Na zbytek laků mám recenze (tady a tady) o druhém laku z řady "Studio nails" jsem sice nikde nepsala, ale obecně si myslím, že řada "Studio nails" se Essence povedla a ten lak je fajn.

Procházka Prahou // PRAGUE (2014)

22. august 2014 at 8:04 | Deni |  TRAVEL
Ahojte!
Začalo mi období, kdy mám hroznou chuť do psaní, focení a celkově blogování. Paradoxně zrovna teď na to nemám čas. Pondělí a úterý jsem byla celý den pryč, ve středu dopoledne jsem měla nějaké vyřizování kvůli školy a od čtvrtka předělávám pokoj. Ve středu odpoledne jsem si ale našla čas a snažila se toho udělat co nejvíc dopředu. Tenhle příspěvek je teda logicky přednastavený. Ve zmiňované pondělí jsem byla celý den v Praze. Původně jsem tenhle příspěvek neměla vůbec v plánu, protože mi to přijde tak trochu nezáživné, což je ale proto, že v Praze jsem docela často. Pak mě ale napadlo, že by tohle mohlo zajímat lidi, kteří takovou možnost nemají a vaše kladné reakce mě definitivně přesvědčily tenhle příspěvek udělat. Koukám, že jsem se vykecávala dýl než obvykle, tak jdeme na to!

Naše procházka začala v deset ráno, kdy jsme vystoupili z vlaku v Holešovicích. Nejdřív jsme se byli podívat u výstaviště.RECENZE: Balzám na rty Swiss Nature pro zvětšení objemu

20. august 2014 at 7:14 | Deni |  KRASNA.CZ
Balzám na rty Swiss Nature pro zvětšení objemu - 1Snad každá z nás někdy zatoužila po krásných plných rtech. Tento produkt značky Zepter přesně to slibuje, jak ale obstál v mém důkladném testování?..


GIVEAWAY w/ Oriflame

18. august 2014 at 18:36 | Deni
Ahojte!
Začátkem prázdnin jsem psala na facebooku, že v průběhu července a srpna plánuju dvě giveaway. Jedna už proběhla a ta druhá je tady právě teď! Je to po nějaké době zase giveaway ve spolupráci s Oriflame, kterým tímto děkuji!


Pravidla:
  • sledovat můj blog na bloglovin (pokud nemáte, přihlásit odběr v menu) - Povinné!
  • lajkovat facebookovou stránku mého blogu - Povinné!
  • lajkovat facebookovou stránku Oriflame - Povinné!
  • sdílet tuto giveaway - Nepovinné
  • sledovat mě kdekoliv jinde (odkazy v menu) - Nepovinné
  • do komentářů napsat pod jakými jmény sledujete + email, za splnění nepovinné podmínky si můžete přidat další komentář (celkem si tedy můžete napsat až tři komentáře a zvýšit si tak šanci na výhru)

Víš, co si kluci myslí o holkách, které kouří a pijí?

16. august 2014 at 7:35 | Deni |  KRASNA.CZ
V dnešní době je spousta holek, které kouří a opíjejí se. Některé si přitom připadají drsně a možná si i myslí, že tím sbalí nějakého kluka.

To, jestli na kluky tohle působí, nebo je to naopak odpuzuje, najdeš v tomhle článku a pravda tě možná překvapí!


CROATIA // Drvenik (2014)

14. august 2014 at 14:52 | Deni |  TRAVEL
Ahojte!
Dneska přidávám slíbený článek s fotkama z Chorvatska. Konkrétně jsme byli v Drveniku, což je kousek od Makarske. Je to teda to samé místo, kde jsme byli loni, a taky jsem přidávala fotky. Je to tam fakt krásný! Jako zázrakem nám vyšlo úžasné počasí, protože celé léto se tam střídalo počasí tak, že třeba dva dny bylo hnusně, pak zase dva dny hezky a tak, takže jsem byla moc ráda, že my jsme měli celý týden pěkně. Jinak jsou ty fotky tak nějak zpřeházené, ale je to docela jedno, protože jsou to stejně fotky z jednoho místa, ne jako když jsem byla v Anglii nebo Francii.Croatia, I love you | OUTFIT

11. august 2014 at 0:00 | Deni |  FASHION
Ahojte!
Zdravím vás u druhého a zároveň posledního příspěvku z Chorvatska! Dneska je to outfit, který jsem tak trochu slibovala už před odjezdem. Chtěla jsem ho přidat až zítra (dneska?), ale to už večer odjíždíme a já nebudu mít celý den přístup k notebooku. Jako vždycky opakuju, že nejsem žádná fashion blogerka, tyhle příspěvky přidávám, protože mě to baví, berte proto, prosím, outfit s nadhledem!:)


Must haves & Favourites (Croatia 2014)

8. august 2014 at 9:19 | Deni |  BEAUTY
Ahojte!
Dneska zdravím z Chorvatska! Pokud sledujete facebookovou stránku blogu, tak určitě máte aktuální informace a taky víte, proč jsem nepřidala slíbený článek o tom, co si beru s sebou. Rozhodla jsem se ale, že vám to vynahradím a přidám neplánovaný článek přímo odsud. Dneska to bude o tom, které produkty patří mezi mé "must haves" a zároveň "favourites" tady u moře.:)


Začnu od vlasů. Je jasné, že u moře je mám kvůli slunci a mořské vodě vysušené a taky si je denně myju. Koupila jsem si proto dva produkty Balea, konkrétně šampón a balzám Oil repair. (Mohli jste vidět v minulém článeku - New in.) Tyhle produkty už mám vyzkoušené, obsahují pečující arganový olej a hydratační komplex s pšeničnými proteiny. Koho by to zajímalo, tak jsou bez silikonů. Běžně je nepoužívám, protože si myslím, že už vlasy zničené nemám a nepotřebují to, navíc se mi kvůli oleji rychleji mastí, tady ovšem fungují skvěle. Můžu oba tyto produkty jen a jen doporučit, teď už nejen pro suché a zničené vlasy, ale také k moři.