October 2014

Things that make me happy in AUTUMN

25. october 2014 at 12:11 | Deni |  LIFESTYLE
Ahojte!
Nevím, jak to máte vy, ale podzim to má u mě hodně nahnuté. Jsou dny, kdy ho miluju - podzimní sluníčko, všude krásně zbarvené stromy a listí, boží atmosféra. A pak jsou dny, kdy ho nenávidím - déšť, zamračeno, tma, vítr. Každopádně podzim mi dokáže zlepšit několik věcí, které úplně miluju, a k podzimu mi neodmyslitelně patří. Právě o nich jsem se rozhodla udělat dnešní příspěvek...

Miluju svíčky a vím, že mám pravdu, když říkám, že rozhodně nejsem sama! Doma mám mraky malých čajových a zrovna teď jednu velkou (skořice a jablko, myslím, hodně mi sedí i k Vánocům) a jednu menší (totálně boží vanilka) z Ikey. Provoním si celý pokoj, vykouzlím příjemnou atmosféru, zachumlám se do deky a hned je mi fajn. Potom už mi chybí jen nějaká dobrá knížka (zrovna teď hlavně povinná četba pro první ročník, heh) a šálek horké čokolády nebo zeleného čaje. Klasika, ale jde tohle nemilovat? K absolutnímu štěstí mi chybí jen krb. Na relax si občas pustím i nějakou klidnou a pomalou hudbu, lehnu si, zavřu oči a najednou jsem pryč od všeho (a všech)...


Abych nezůstala jenom u té relaxace a pohody, přesouvám se teď k věcem, které mi zlepšují náladu každý podzimní den. Totálně jsem si zamilovala svetry! Ještě loni jsem neměla doma ani jeden a neměla jsem ráda je nosit. A teď? Pravý opak. Jeden jsem si koupila už na začátku léta a od té doby jsem se těšila, až ho budu moct nosit. K svetru nějaký šátek nebo šálu a vyrážím ven. Popravdě teď skoro nic jiného nenosím a prostě nutně potřebuju svetry další a další. Nutnost nejenom na podzim je pro mě krém na ruce. Rozdíl je jenom v tom, že na podzim a v zimě používám krémy hutnější. Nedám bez nich ani ránu. (zimní krém v podzimním článku, whatever) A končím u produktů na rty. Podzim je prostě jako stvořený k nošení tmavších balzámů, rtěnek a lesků, tak proč toho nevyužít?..

RECENZE: Láska bez scénáře - Tina Reber

22. october 2014 at 5:36 | Deni |  KRASNA.CZ
Láska bez scénáře
Jaký je ve skutečnosti život filmové hvězdy a jejích blízkých?

Je všechno tak krásné a dokonalé, jak to vypadá na povrchu?


RECENZE: Počkám na tebe

18. october 2014 at 7:28 | Deni |  KRASNA.CZ
Avery Morganstenová - zdánlivě obyčejná devatenáctiletá holka, která právě nastoupila na vysokou školu.

Zdání ale často klame, jaké tajemství z minulosti Avery skrývá a co se stane, když náhodou potká Camerona Hamiltona?


RECENZE: Kosmetické štětce (postovnezdarma.cz)

13. october 2014 at 20:05 | Deni |  REVIEWS
Ahojte!
Dneska jsem tady konečně s novým příspěvkem a tentokrát to bude recenze! Už je to nějaká doba, co jsem navázala spolupráci s eshopem postovnezdarma.cz. A právě tohoto eshopu a produktů, které jsem od něj dostala k vyzkoušení, se tahle recenze bude týkat!..

Jak už napovídá samotný název eshopu. Postovnezdarma.cz je eshop, kde si můžete objednat všechno možné, od oblečení, přes kosmetiku až po elektroniku. To všechno bez zbytečného placení poštovného. Já jsem tam našla tyto štětce, které se mi zalíbily na první pohled, a rozhodla jsem se, že je vyzkouším. Objednala jsem si je koncem srpna. Přišly mi za necelý měsíc. Je to ale tím, že se nejdříve muselo schválit to, že je chci k recenzi, a navíc nepatří k produktům, které jsou doručeny do tří dnů, i těch je ale na eshopu spousta. Předpokládám, že u běžné objednávky bude doba doručení kratší.


Štětce mi přišly dobře zabalené, aby se neponičily. Byly v bublinkové obálce a navíc v pouzdru na štětce, které bude skvělé na cestování. Každý štětec pak byl zabalený ještě zvlášť ve fólii. Co se týče štětců samotných, tak se mi líbí jejich design. Rukojeť je ze dřeva a hliníku. Štětiny jsou umělé. Každý štětec je dlouhý přibližně 14 cm a má na sobě popisek, na co je určený, což je pro někoho, kdo neví, určitě fajn.


Štětec, kterým začnu, je určený na pudr. Srovnávat ho můžu se štětcem od Essence, který mám taky doma a pokud vy ne, můžete se na něj určitě kouknout v drogérii. Čekala jsem, že bude víc chlupatý, i tak se s ním ale dá pudr fajn nanášet a nedělá mapy ani fleky. Štětiny nejsou úplně nejjemnější, ale ani moc hrubé. Mrzí mě, že pelichá. Dá se to sice zkousnout, ale i tak by to podle mě prostě dobré štětce dělat neměly. Navíc to není nic příjemného, když vám na obličeji při nanášení pudru zůstávají štětiny. Při mytí nepelichá tolik. Víc než na pudr ho můžu doporučit na tvářenku nebo bronzer! Obojí jsem zkoušela a nanáší se s ním skvěle, ani padání štětin při něm není patrné. Takže za mě tenhle štětec ano na tvářenku a bronzer, ne na pudr.