November 2014

RECENZE: Jako led - J. Lynn

23. november 2014 at 12:27 | Deni |  KRASNA.CZ
Jako led
Kamarádi, nebo něco víc? Stačí jedna sněhová bouře a všechno může být jinak…

Sydney a Kyler jsou kamarádi odjakživa. Nedají na sebe dopustit, jsou spolu skoro pořád. Problém ale je, že jsou do sebe zamilovaní. Oba dva se to bojí tomu druhému přiznat, aby nezničili jejich přátelství, a tak raději mlčí a řeší to každý po svém. Sydney je spíš tichá, zato Kyler střídá holky jako ponožky, což Sydney špatně snáší. Jednoho dne jedou, jako každý rok, s kamarády na hory. Cestou je ale potká sněhová bouře a Sydney s Kylerem tak zůstanou uvězněni sami v horské chatě. Venku zuří bouře, někdo na ně zaútočí, rozbije jim okna a přeruší elektrické kabely vedoucí do chaty. Jak tohle celé dopadne?...


Tomáš Materna: „Jednou bych si chtěl zahrát vojáka.“

20. november 2014 at 17:12 | Deni |  KAMOSKA.CZ
Tomáš Materna: „Jednou bych si chtěl zahrát vojáka.“
Michal z Vinařů, v reálu herec a dabér Tomáš Materna. Přečti si exkluzivní rozhovor pouze pro Kámoška.cz právě s ním!

Nebylo mu ještě ani deset let, když stál poprvé před kamerou. Většina lidí ho zaregistrovala v roce 2006 ve filmu a seriálu Maharal - Tajemství talismanu. Následovaly další role a nyní můžeme Tomáše vidět každou neděli na TV Prima v televizním seriálu Vinaři. I když by mnozí na jeho místě mohli mít přehnané sebevědomí a namyšlenost, Tomáš byl moc milý, ochotný a poskytl rozhovor pro Kámošku, které si nyní můžeš přečíst i ty!


RECENZE: Ziaja řada pomerančové máslo

15. november 2014 at 14:42 | Deni |  REVIEWS
Ahojte!
Dneska si po nějaké době dáme opět recenzi. Tentokrát zase produkty značky Ziaja, konkrétně z pomerančové řady. Tuhle řadu jsem si vybrala proto, že mě hodně lákala už minule, kdy jsem si ale nakonec vybrala řadu kakovou. Vůně pomeranče ve mě tak trochu evokuje Vánoce, takže tentokrát jasná volba. Jinak se teď plánuji recenzím zase více věnovat, takže pokud je máte rádi, můžete se na ně těšit!..


Začnu produktem, který jsem si absolutně zamilovala. Je jím balzám na rty. Balzám je v klasické tubičce se skvělým aplikátorem, který umožňuje aplikovat přesně takové množství, jaké potřebujete. Balení obsahuje 10 ml, stojí 49 korun a absolutně mi vyhovuje. Texturou balzám připomíná naoranžovělou vazelínu, na rtech je ale průhledný, příjemný a zanechává jemný lesk.


Co se složení týče, balzám obsahuje vitamín E, triglyceridy, olivový olej, až 10% pomerančového másla a je bez konzervantů. Slibuje hydrataci a zabránění nadměrnému vysoušení rtů, což můžu potvrdit, balzám rty skvěle promašťuje. Dál zmenšuje sklon k praskání rtů, to jistě všichni ocení hlavně teď na podzim a v zimě. Zkrátka mu nemám co vytknout a to nejlepší nakonec. Balzám úžasně voní po pomerančích! Žádná chemická vůně, úplně jako čerstvý pomeranč. Za mě deset bodů z deseti, můžu vřele doporučit.

Kosmetický boom aneb Dočkáme se ZZ krému?

12. november 2014 at 16:18 | Deni |  KRASNA.CZ
krémNejdřív to byl velký boom BB krémů v našich drogériích. Pak se začaly objevovat CC krémy, DD krémy a teď dokonce EE krémy? Kdo se v tom má orientovat? V tomto článku ti to objasním!


5 věcí, které bych v blogování nikdy neudělala

10. november 2014 at 19:26 | Deni |  LIFESTYLE
Dneska jsem se rozhodla, že to nebude kosmetika ani outfit. V dnešním příspěvku se zaměřím na blogování, konkrétně věci, které v blogování nikdy neudělala. Myslím a doufám, že zrovna tohle by měla mít stejně každá blogerka.

Úplně první a jednoznačně nejdůležitější věcí je kopírování! Tuším, že jsem někdy (hoodně dávno) psala o kopírování nějaký článek. Zkrátka je to pro mě něco strašně ubohého. Bloger/ka, který/á tohle dělá, to nemůže nikdy nikam dotáhnout, i když se mu/jí to tak zpočátku může zdát. Uvědomuju si to víc i proto, že jsem zažila, když někdo kopíroval něco mého. Články, nápady, ale dokonce i název blogu. Někteří lidi, co to nezažili, tohle možná nepochopí. Paradox je, že na druhou stranu je to tak trochu pocta (heh:D), přece jenom to znamená, že se to někomu natolik líbí a chce být jako vy. Bacha ale, je veliký rozdíl mezi obdivováním někoho, inspirací a kopírováním.

zdroj: speakthroughfingers.files.wordpress.com

Nikdy jsem nepochopila, jak může být nějaká blogerka schopná napsat nepravdivou recenzi. Za produkt zdarma? Za peníze? Upřímně bych se styděla sama před sebou. Mám nějakou sebeúctu a radši budu poctivá a bez jakékoliv spolupráce, než lhát. Je smutné, že to tak nemají všechny blogerky a ještě smutnější, že jim někteří věří a ony to vesele dělají dál.

"Sledování za sledování?", "Koukneš se na můj blog? Oplatím!" Chápu, že každý chce získat nějaké čtenáře a nějak svůj blog zviditelnit. Škemrání o čtenáře ale podle mě cesta není a neudělala bych to. Vede to pak stejně jenom k tomu, že ostatní to sledování dají, abyste dali sledování jim, a stejně na váš blog chodit nebudou. Není daleko lepší prostě snažit se propagovat svůj blog a počkat, až si vás najdou ti opravdoví čtenáři?

Johanka Krtičková: „Na konzervatoř jsem chtěla hodně.“

7. november 2014 at 15:58 | Deni |  KAMOSKA.CZ
Johanka KrtíčkováHerečka a dabérka, kterou si všichni pamatují hlavně z Rodinných pout. Rozhovor s Johankou Krtičkovou nyní exkluzivně pouze na kamoska.cz!

Kdo by si nepamatoval malou roztomilou Lucinku z Rodinných pout a Pojišťovny štěstí. Její představitelka se jmenuje Johanka Krtičková, dnes je jí už šestnáct let a s herectvím a dabingem rozhodně skončit neplánuje. Vidět jsme ji mohli například v pohádce Saxana a Lexikon kouzel nebo nejnověji v televizním seriálu Špačkovi v síti času. Johanka si našla čas, byla moc milá a poskytla rozhovor pro kamoska.cz!