December 2014

RECENZE: Scénář lásky

28. december 2014 at 21:28 | Deni |  KRASNA.CZ
knížkaPříběh Taryn a filmové hvězdy Ryana pokračuje! Nové události, radosti i strasti, jak to asi dopadne tentokrát?...

Děj
Příběh navazuje na první knihu. Taryn doprovází svého už snoubence Ryana na jeho cestách po světě. Vystupuje po jeho boku na veřejnosti, pomalu si zvyká, jaké to je a zároveň se snaží zvládat řízení svého baru na dálku. Všechno se ale samozřejmě neobejde bez komplikací, a tak se brzy objeví problémy. Otázkou pořád zůstává, jak dlouho to Taryn s Ryanem a jejich vztah vydrží a jak to všechno nakonec dopadne…


MERRY CHRISTMAS

24. december 2014 at 23:17 | Deni |  LIFESTYLE
Ahojte!
Po víc jak týdnu něco přidávám a je to trochu zvláštní. Slibovala jsem vánoční edici příspěvků a nějak to nevyšlo. Letos mě vánoční nálada dlouho míjela obloukem, a tak se mi vůbec nedařilo něco napsat. Posledních pár dní jsem si od blogu potřebovala dát trochu pauzu, načerpat novou energii, inspiraci. Od minulé středy do soboty jsem měla úplně nabitý program, což se mi možná i trochu vymstilo, protože od neděle jsem už zase ležela v posteli a byla nemocná. Mám pocit, že už jsem nemocná permanentně furt. Dneska mi nebylo o moc líp, spíš hůř, přesto ale musím říct, že jsem si Štědrý den užila a byl snad nejlepší ze všech!..


Abych pravdu řekla, jedno mě opravdu mrzí. Podle mě by Vánoce měly být svátky pohody, klidu a času stráveného s rodinou a blízkými. Bohužel se čím dál víc pohlíží jenom na to, kolik kdo dostal dárků, což je zkrátka smutné, aspoň pro mě. Proto jsem letos neřekla našim vůbec, co bych si přála. Vím, že se mi vždy vše snaží splnit, ale já nijak nepotřebuju tablet, notebook, telefon, nebo co já vím. Celý den jsem se koukala na pohádky, užívala si vánoční atmosféry, pojídala cukroví a pila hektolitry čaje. (jo a taky léky, fuj) Udělalo mi obrovskou radost několik upřímných přání od lidí, od kterých bych to nečekala. Nakonec jsem byla šťastná, když jsem pod stromečkem našla od rodičů dárky, u kterých bylo opravdu vidět, jak si všímají, co bych si přála, a radost mi udělala každá drobnost. Čím jsem starší, tím taky raději dárky dávám, než dostávám, a tak mě moc potěšily i jejich spokojené úsměvy na tvářích při rozbalování dárků ode mě.

Doufám, že prožíváte krásné svátky, stejně jako já, všem přeji veselé Vánoce!!

Jaká je základní výbava kosmetických štětců?

15. december 2014 at 6:24 | Deni |  KRASNA.CZ
štětceŠtětce na stíny, blendění, make-up, korektor, tvářenku, bronzer, pudr… Kdo se v tom má vyznat? Pokud pořád tápeš, tenhle článek je přesně pro tebe!

Možná to nevíš nebo si myslíš, že to není pravda. Faktem ale je, že můžeš mít doma sebelepší kosmetiku, ale bez kvalitních štětců ti to bude k ničemu. Kvalitní štětce jsou totiž základ, zvyšují výdrž kosmetiky a zlepšují i celkový efekt. I já jsem dlouho patřila k holkám, které si vystačily s prsty, a doma jsem měla štětce dva. Pak jsem jednou používání štětců vyzkoušela, a od té doby na ně nedám dopustit. Rozhodla jsem se ti proto ukázat, které štětce by neměly chybět ve tvé základní výbavě!


Christmas GIVEAWAY!

13. december 2014 at 13:29 | Deni
Ahojte!
Jak už jsem slibovala na facebooku - je tady vánoční giveaway! Chci někomu z vás tímto způsobem udělat radost. Koho by nepotěšil další vánoční dárek, no ne? :) Zároveň je to poděkování, protože se blíží konec dalšího roku, který jsem strávila s blogem. Pojďme na podmínky a hlavně na ceny, protože ty všechny určitě zajímají nejvíc! :)


Ceny:
  • Štěstí na dosah - Irena Petříková
  • Gabriella Salvete Infinite waterproof mascara
  • Gabriella Salvete eyeshadow 05
  • Essence Glossy lipbalm berry cupcake
  • Essence pigmenty
  • Etude house lak na nehty
  • Nalepovací nehty na nohy
  • Spousta vzorečků (Ziaja, Nivea...)

NEW IN (Autumn 2014)

10. december 2014 at 16:27 | Deni |  NEW IN
Ahojte!
O tom, že plánuju "New in", jsem už tuším psala na facebooku. Je to poslední příspěvek, který není s vánoční tématikou. Mimochodem už teďka vůbec nehrozí, že by byl nedostatek příspěvků, z čehož mám strašnou radost! (:D) Celý týden jsem totiž nemocná a nejsem ve škole, a tak jsem se rozhodla, že přece nebudu jenom nečinně ležet a přednastavím si příspěvky na blog. Mám pocit, že píšu hrozné blbosti, tak pojďme k předmětu dnešního příspěvku...


Tentokrát jsem "New in" nedělala každý měsíc, ale spojila jsem všechny věci dohromady za celý podzim. Není toho totiž moc, hodně věcí, které jsem si koupila, dostanu až na Vánoce. Začnu dvěma věcmi od Oriflamu. Slavila jsem v září s rodinou narozeniny a dostala jsem od sestřenice sprchový gel a lak na nehty (Giordani gold, odstín Pink carat).


Dál jsem na podzim dost projížděla Votoč Vohoz. Nakonec jsem si tam koupila dvě věci. Dlouho jsem sháněla obyčejné černé balerínky, člověk by neřekl, jaký to může být problém. Na Votoči jsem našla tyhle, které úplně přesně odpovídají mým představám a vyšly mě i s poštovným jenom na 120 korun. A druhá věc je plátěná taška s nápisem 'I need coffee', která je prostě skvělá. Stála tuším 130 korun.

RECENZE: Tangle Teezer

8. december 2014 at 17:32 | Deni |  REVIEWS
Ahojte!
Dnešní příspěvek bude recenze. Eshop elnino.cz mi nabídl spolupráci. Měla jsem možnost si z tohoto eshopu vybrat jednu věc k recenzi. Dlouhou dobu jsem si chtěla pořídit Tangle Teezer, proto má volba padla právě na něj. Komunikace se zastoupením eshopu byla skvělá, produkt přišel do dvou dnů a tímto jim moc děkuji! Teď už přejdeme k samotné recenzi...


Tangle Teezer je obecně hodně známý. Jedná se o profesionální kartáč na vlasy vytvořený kadeřníkem celebrit Shaunem P. Je doporučován předními vlasovými stylisty a získal nespočet cen. Vyrábí se ve Velké Británii, kde také podstupuje zkoušku kvality. K dostání je v několika provedeních - "Original", "Elite", kompaktní skvělý na cesty, "Aqua splash", "Kouzelný květináček" pro děti a "Shaun the sheep"a nespočtu barvách. Já jsem si k testování vybrala kompaktní verzi, protože s sebou kartáč pořád někam tahám a nerada bych si ho zničila.


Kompaktní kartáč je menší než klasický. Vejde se akorát do ruky. Aby se štětinám nic nestalo, dá se na něj nasadit kryt. Štětiny jsou pevné, uzpůsobené tak, aby se jim při rozčesávání nic nestalo, a není šance jakéhokoliv zlomení nebo vylomení. To způsobuje, že při česání příjemně masírují pokožku hlavy.

Odhal tajemtví listopadového Brandnooz boxu!

4. december 2014 at 6:04 | Deni |  KRASNA.CZ
brandooz boxJe tady další měsíc a s ním i další Brandnooz box. Pojď se společně se mnou podívat, co ukrývá tentokrát!

Co je to Brandnooz box?
Pokud Brandnooz box znáš, můžeš tento odstavec klidně přeskočit. Pokud ale ne, určitě si ho přečti. Brandnooz box je krabice s jídlem, která chodí jednou měsíčně. Můžeš si jej objednat na konkrétní měsíc nebo i na rok dopředu. Ukrývá pokaždé něco jiného, bývají to novinky a nejvíc ho určitě ocení ti, kteří mají rádi překvapení. Uvnitř Brandnooz boxu najdeš také letáček s popisy všech produktů.

Co ukrývá Brandnooz box za tento měsíc?
Konečně se dostáváme k očekávanému obsahu listopadového boxu. Tak pojďme na to!