March 2015

RECENZE: Pokud zůstaneš – Courtney Coleová

22. march 2015 at 6:24 | Deni |  KRASNA.CZ
Pokud zůstanešOpravdový nefalšovaný mizera a krásná laskavá dívka. Oba mají ale něco společného a možná proto se zkříží jejich životní cesty.

Děj
Příběh se odehrává u Michiganského jezera. Čtyřiadvacetiletý Pax Tate je potetovaný tvrďák a mizera. Když mu bylo sedm, zemřela mu matka, s otcem si nikdy nebyli blízcí. Aby se se vším vyrovnal, bere drogy a zneužívá ženy. Mila Hillová je krásná, milá a hodná. Před pár lety jí zemřeli rodiče, zůstala jí jen starší sestra Madison, rodinná restaurace a malý krámek s uměním. Mila si nestěžuje, vede poklidný spořádaný život. Až dokud jednoho večer nenajde u Michiganského jezera předávkovaného Paxe...


RECENZE: Laky na nehty od Dermacolu ano, nebo ne?

19. march 2015 at 5:59 | Deni |  KRASNA.CZ
Znáš kosmetiku Dermacol a jejich laky? V této recenzi se dozvíš, co všechno slibují, jaké doopravdy jsou a jestli stojí za to!

Kosmetická značka Dermacol nabízí několik různých řad laků na nehty. Dnes se zaměříme na jednu z nich, konkrétně 'One coat'. Tyto laky slibují extrémní krytí již při jedné vrstvě a vybrat si můžeš ze široké škály odstínů. Mají plochý štěteček, se kterým se dobře manipuluje. Každý lak má 10 ml a seženeš jej ve všech drogériích za 79 korun. Přesto se ale každý trochu liší nejenom odstínem, proto se pojďme na pár odstínů zaměřit jednotlivě!

Weekend full of relax and fun // BABYLON LIBEREC (2015)

17. march 2015 at 14:33 | Deni |  TRAVEL
Ahojte!
Pokud sledujete facebookovou stránku blogu, můj instagram, snapchat nebo youtube, tak už víte, že jsem se o tomto víkendu měla možnost zúčastnit press tripu Krásná.cz v centru Babylon v Liberci. Jelo nás celkem sedm - čtyři další blogerky (Wendy, Kája, Kristýna a Bonnie), editorka Míša a Míša z agentury, se kterou jsme jely. Celý víkend jsme si nejenom užívaly, ale také všechno poctivě dokumentovaly, abychom pro vás mohly po návratu domů připravit články a vlogy. Společně se mnou se teď tak můžete mrknout, jak celý náš výlet probíhal...


Protože nemám Liberec zrovna dvakrát blízko, vyrážela jsem už v osm hodin ráno a jela jsem vlakem do Prahy. Sraz jsme měly před půl třetí odpoledne na stanici metra Rajská zahrada, kde jsme se všechny úspěšně sešly, a mohly jsme vyrazit. Do Liberce jsme dorazily za necelou hodinu. Daly jsme si čas na ubytování se a hned potom jsme se vydaly na wellness. Wellness v Babylonu je postaveno ve stylu antických lázní. V nabídce je spousta procedur, například Kneippova koupel, solná a bylinková inhalace, whirpool, sauna, ledová studna, ledové vědro a římská pára, kterou jsem si oblíbila nejvíc. Po wellnessu jsme se rozhodly, že si před večeří půjdeme ještě zaplavat do aquaparku.


Aquapark je docela velký a i on nabízí množství atrakcí. V levé části je vytvořená jeskyně, možnost masáže nebo malá vířivka. V pravé části aquaparku se nachází čtyři tobogány, divoká řeka, velká skluzavka, dětský bazén a velká vířivka. Jako vždy a všude já jsem se nejvíc vyřádila na tobogánech.


Jaká tajemství ukrývá únorový Brandnooz box?

11. march 2015 at 5:03 | Deni |  KRASNA.CZ
Brandnooz Box
Další měsíc je za námi a to mimo jiné znamená, že je tady nový Brandnooz box! Pojď se teď se mnou kouknout, co se v boxu za únor ukrývá!

Co je to Brandnooz box?
Brandnooz box je krabice plná jídla, kterou si můžeš objednat buď na konkrétní měsíc, čtvrt, půl nebo i celý rok a její hodnota je vždy minimálně 330 korun. V boxu je pokaždé něco trochu jiného a nikdy dopředu nevíš, co to bude, což oceníš hlavně v případě, že máš ráda překvapení.


RECENZE: Moře klidu – Katja Millay

5. march 2015 at 15:46 | Deni |  KRASNA.CZ
Moře kliduOsamělý kluk. Citově křehká holka. A zázračná síla druhých šancí.

Děj
Nastya Kashnikovová nastupuje po dvou letech na normální školu. V novém městě, kde nikoho nezná. Nastya není obyčejná holka, od tragické události, která ji potkala a kterou stále skrývá před světem, uplynuly už dva roky, přesto ji stále pronásleduje a ona už ztratila naději, že by to někdy mohlo být lepší. Josh Bennett ztratil už všechny. Smířil se s tím, že všechny, které miluje, nakonec ztratí. Proto se snaží držet si od lidí odstup. Pak se ale objeví neznámá holka, která mu zasáhne do života, ať chce, nebo ne.