May 2015

WISHLIST

30. may 2015 at 11:35 | Deni |  LIFESTYLE
 1. Ripped jeans
 2. Oversized black skirt
 3. Nike Free 4.0 Flyknit
 4. Triangl Milly
 5. Nike running shorts
 6. Sports bras
 7. Overal

RECENZE: MOJE řasenka Extra

26. may 2015 at 19:15 | Deni |  REVIEWS
Pěkný večer všem! O kosmetické značce s názvem MOJE už tady na blogu byla řeč v červnu loňského roku, kdy jsem psala recenzi na několik jejich produktů. Dnes se na tuto českou kosmetiku zaměříme znovu. Jejich nabídka se totiž stále rozšiřuje a rozrostla se o dvě nové řasenky. Na jednu z nich se dnes zaměříme a já tímto děkuji PR zastoupení značky, že mi poskytli produkt k vyzkoušení!..


Pokud jste moji minulou recenzi četli, víte, že jsem byla s produkty moc spokojená a značku MOJE mám ráda. Proto jsem před použitím tohoto produktu měla už určitá očekávání.

K obalu se moc vyjadřovat nechci a není ani potřeba se o něm nějak rozepisovat. Je přesně ve stylu, v jakém jsou všechny produkty této značky. Po vzhledové stránce mě nenadchl, na druhou stranu funkčně bez problému a to je důležitější.


Kartáček je jedním z důvodů, proč jsem si řasenku k vyzkoušení vybrala. Je umělý, s kratšími štětinami na jedné straně a delšími na druhé. Absolutně nemám, co bych mu vytknula. Nabírá rovnoměrné množství barvy, vůbec nelepuje a skvěle se s ním manipuluje. Řasám dodá objem, hezky je natočí a prodlouží. Navíc se dá i vrstvit, přičemž řasy vypadají pořád přirozeně a nejsou slepené. Jediné, co se mi na výsledném efektu nelíbí, je to, že řasy jsou sice zvýrazněné a vypadají skvěle, ale oproti jiným řasenkám jsou zvýrazněné o trochu méně.

SWIMWEAR TRENDS 2015 by fashion designers

23. may 2015 at 22:41 | Deni |  FASHION
Léto se blíží nezadržitelnou rychlostí. Zatímco my se po letošních trendech teprve poohlížíme a plavky vybíráme, módní návrháři mají dávno jasno. Letošní léto bude ve znamení všemožných stylů, střihů i barev a nepochybně si vybere každý bez ohledu na postavu!..


 • 3D potisky plavek
Proč si trochu nezaexperimentovat se zajímavými 3D vzory a potisky. V letošních trendech jsou číslem jedna. Objevily se v kolekcích návrhářů jako Mara Hoffman, Salinas, Agua de Coco, Adriana Degreas a spousty dalších.
 • High neck crop top plavky
Úplně novým trendem jsou crop top plavky ke krku. Vypadají nepochybně dobře a zajímavě. Na druhou stranu tento typ plavek není ideální na opalování.
 • Delší vrchní díl plavek
Stejně jako crop top plavky ani v těchto plavkách se dobře neopálíte. Rovněž ale vypadají dobře a navíc i žensky a roztomile. Hodně se objevují v nabídce Maaji swimwear a také v kolekci návrháře Mary Hoffmana.
 • Plavky s dlouhým rukávem
Poměrně extravagantní a pravděpodobně ne úplně ideální během velmi horkých dnů jsou plavky s dlouhým rukávem. Tento styl plavek poprvé odhalily Cia Maritima, Agua de Coco a Adriana Degrea.
 • Retro plavky
Ani v letošních trendech nechybí trochu retro stylu. Nejvíce letí šedesátá léta s high-waisted spodním dílem plavek. Mezi návrháři se objevila jména jako Agua de Coco, Amapo, Wildfox a Mara Hoffman.


 • Sportovní šik plavky
Jedním z největších trendů jsou sportovní a zároveň šik plavky v pastelových barvách. Ozvláštněny bývají například zipy a zajímavými slogany. V nabídce je má například značka Caffé Swimwear.
 • Lehce provokativní plavky
Naprosto nečekaný a zároveň kreativní trend. Použití síťoviny a čirých materiálů, které často odhalují víc, než bylo původně zamýšleno, ale nikdy nevypadají vulgárně. Právě takové plavky představila například Adriana Degreas.
 • Vlající horní díl plavek
Styl horního dílu plavek, který evokuje nevinnost a roztomilost. Často kombinovaný s pastelovými barvami, nepatrnými motivy retro módy a květinovými potisky.
 • Plavky s volánky
Ještě chvíli u roztomilých dívčích plavek zůstaneme. V kurzu jsou plavky zdobené volánky, které se objevily v kolekcích Zimmermanna, Maaji, Dolores Cortes a dalších.
 • Sofistikované elegantní plavky
Elegantní plavky nejsou pro každého. Hodí se na speciální příležitosti pro okouzlení společnosti. Perfektně budou vypadat doplněné podpatky. K vidění byly na přehlídkách návrhářů jako Adriana Degreas, Zimmermann a Wildfox.

20 places I want to visit BEFORE I DIE

20. may 2015 at 21:42 | Deni |  LIFESTYLE
Krásný večer všem! O tom, že miluju obrázky 'Before i die' z tumblru a we heart it jsem se už tady na blogu zmiňovala několikrát. Poslední dobou jsem přemýšlela nad tím, že je škoda se s vámi o některé z nich nepodělit. Přece jenom jich mám uložených skoro sedm set, a tak mi nějakou dobu trvalo vymyslet, které vybrat, a jak vůbec článek zpracovat. Nakonec jsem se rozhodla, že podobných článků udělám asi víc a ten dnešní bude o místech, které bych jednou chtěla navštívit. Ne státy ani města, o těch bude řeč možná příště, konkrétní památky a místa. Všechny to nejsou, kdybych měla vzpomínat a vypisovat všechny, strávila bych nad tím hodně dlouho, je to jen takový výčet několika...


 • Fontána di Trevi
Miluju italské umění a architekturu z období Baroka! Vlastně nejen Baroka, ale právě tohle období asi nejvíc. Celkově mě oblast umění vždycky hodně bavila a zajímala, a jelikož jsem letos měla ve škole dějiny umění jako samostatný předmět, moje nadšení pro všechno s tím spojené se ještě prohloubilo. Rozhodně bych ráda jednou vycestovala do Itálie a prošla všechny památky včetně Fontány di Trevi.


 • Louvre
V Paříži jsem sice byla loni (článek), bohužel jen na pár hodin. Stihli jsme toho dost, Louvre jsme ale viděli jen zvenčí a to mě mrzí. Projít ho celý by zabralo den, možná i víc a já doufám, že si to jednou splním. Paříž je celkově úžasné město s kouzelnou atmosférou, získalo si mě během chvilky a strávit v něm třeba týden by pro mě byl splněný sen, který se snad jednou stane realitou.

RECENZE: For Life & Madaga šampon a regenerační voda

15. may 2015 at 21:30 | Deni |  REVIEWS
Krásný večer všem! V dnešním příspěvku bych vám ráda představila kosmetickou značku For Life & Madaga a zároveň dva jejich produkty na vlasy. For Life & Madaga je česká profesionální kosmetika na francouzských základech působící na trhu od roku 1994. Už několikátým rokem přichází s konceptem "Natural Innovation" a snaží se maximálně snížit nebo dokonce vyloučit potencionální alergeny (konzervační látky a parfemace) a nahradit syntetické oleje těmi přírodními a estery. Podle mých informací jsou výrobky distribuovány do kosmetických salónů a prostřednictví kosmetiček zákazníkům, ale jsou dostupné také na eshopu. Já jsem měla možnost z jejich nabídky vyzkoušet vlasový šampon s minerály a vlasovou regenerační vodu. Tímto zastoupení značky děkuji za poskytnutí produktů k testování!


Jak je mým zvykem, začnu produktem, který používám jako první, to znamená vlasovým šamponem s minerály. Šampon je určen pro časté mytí vlasů, neměl by vysušovat a dráždit pokožku hlavy. Po umytí by vlasy měly být lesklé díky mikrokrystalům minerálů a snadno rozčesatelné. Přípravek by měl být vhodný také pro osoby, u kterých běžné šampony vyvolávají kožní reakce a pro ty, kteří trpí seboreou nebo lupenkou.

Co se týče balení, nemám nic, co bych vytkla. Jednoduché, pěkné a funkční. Šamponu stačí málo a dobře pění. Parfemace je téměř žádná, moc nevím, k čemu bych ji přirovnala, připadá mi strašně příjemná, lehká a svěží. Po umytí a vysušení jsou vlasy hebké na dotek, viditelně lesklé a působí zdravým dojmem.


Vzhledem k tomu, že je šampon určený pro časté používání, o tom, jak dlouho vlasy vydrží pěkné po umytí, nemůže být moc řeč. Vlasy si s ním většinou myju obden, přičemž ten druhý den už to není úplně ono. Po dlouhodobém používám ale můžu říct, že šampon ani při častém používání (nějaký čas jsem ho používala opravdu denně) vlasy nezatěžuje a nepozorovala jsem na nich žádné zhoršení.

BLOG SCHOOL #4 (Sociální sítě)

5. may 2015 at 20:36 | Deni |  LIFESTYLE
Jaký vliv mají sociální sítě na svět blogů? Větší, než by se mohlo zdát! V dnešní době, kdy jsou sociální sítě hodně populární a rozšířené, se ani není čemu divit. Přestože mají své stinné i světlé stránky, pro váš blog mohou posloužit víc než dobře. Další díl 'Blog school' tentokrát neomezený doménou a pro kohokoliv, kdo blog vlastní...

zdroj: showitbetter.com
 • Facebook
Nepochybně nejrozšířenější sociální síť dnešní doby. Způsobů, jak s facebookem svůj blog propojit a zároveň jej propagovat, je několik. Jednou z možností je sdílení blogu a článků v blogerských skupinách. Nějakou najít není tak těžké, existují jich desítky českých a slovenských, stovky mezinárodních. Je to navíc lepší, než články kupříkladu sdílet na svém vlastním profilu. V blogerských skupinách je pravděpodobnost, že článek někoho zaujme vyšší. Další z možností je vytvoření facebookové stránky blogu. Odkaz na ni je pak jednoduché si na svůj blog dát. Jakmile se trochu rozšíří mezi čtenáři, je ideální tam sdílet nejnovější články, ale i různé fotky a aktuality, které čtenáře často zajímají. Facebook tak může sloužit jako dobrý nástroj ke komunikaci se čtenáři.

10 kosmetických produktů, kterým říkám NE

2. may 2015 at 0:39 | Deni |  BEAUTY
Po týdnu jsem tady s novým příspěvkem! Neumíte si představit, jak mě mrzí, že jsem v posledních dnech nic nepřidala. Časově jsem to nějak nezvládla a doufám, že teď už to bude lepší. Dáme si dneska zase něco ze sekce beauty a to článek, který už slibuju dlouho. Na blogu mám spousty oblíbenců, ale článek o věcech, které mi nesedly, nevyhovují mi a zkrátka jim říkám NE, tady nemám. Proto jsem se rozhodla, že to napravím...


Prvním produktem, který mě zklamal, je pudr od Miss Sporty. Je to produkt, u kterého se projevil problém Miss Sporty s odstíny - přestože je to odstín 002 Medium, je strašně tmavý. Jediné období, kdy jsem ho dokázala nosit, bylo, když jsem se v létě vrátila z dovolené u moře a i tak to nebylo úplně ono. Navíc mi přišlo, že mi na obličeji dělal mapy. Několikrát jsem se pokoušela ho použít na konturování, ale neúspěšně. Za mě ne, přesto zrovna u tohoto pudru si myslím, že se můj názor bude s mnohými rozcházet a věřím, že někomu vyhovuje.


Pokračuju řasenkou od Essence. Přišla mi k testování už před poměrně dlouhou dobou a psala jsem na ni i recenzi. Absolutním propadákem je pro mě jak kvůli obalu (otočný nesmysl nahoře, který zhoršuje manipulaci), tak kvůli kartáčku i výslednému efektu. Myslím, že jsem na ni snad nikde nečetla nic pozitivního. Velký palec dolů.


Jedinou věcí na nehty, kterou jsem do dnešního článku vybrala, je lak na nehty od Gabrielly Salvete Enamel with hardener odstín 147. Na můj vkus má zbytečně malý štěteček, což bych ještě překousla. U laku se zpevňovačem bych zvládla i to, že skoro nekryje, kvůli jeho barvě je výsledek ale podivný a na nehtech nevypadá vůbec hezky. Nepomáhají ani další vrstvy, navíc lak pomalu schne. Nikdy jsem ho na nehtech nesnesla déle než pět minut, takže k výdrži už nic napsat nemůžu. Za mě ne.