June 2015

ESSENCE LIMITED EDITIONS (Summer 2015)

24. june 2015 at 22:00 | Deni |  BEAUTY
Pěkný večer všem! Je to už nějaký ten pátek, co jsem psala příspěvek tohoto typu. Matně si ale ještě vzpomínám, že byl docela úspěšný, a tak jsem si řekla, proč něco podobného znovu nepřidat. Kosmetická značka Essence přišla letos v létě hned s několika limitkami a na ně se dnes zaměříme...
červen / červenec 2015 - aktuálně v prodeji

První limitovaná edice, která je v prodeji už měsíc, dostala název "Nauti girl" a je laděna v námořnickém stylu a barvách. Obsahuje dvě paletky očních stínů, voděodolnou tužku na oči, barvu na obočí, dlouhotrvající rtěnky ve dvou odstínech, nálepky na nehty, tvářenku, čtyři odstíny laků a toaletní vodu s květinovo-ovocnou vůní. V prodeji by měla být ještě během července.
červen / srpen 2015 - aktuálně v prodeji

Zatímco první limitka obsahuje poměrně přirozené barvy, ta druhá je už o něco odvázanější. Koneckonců tomu odpovídá i její název "Arriba" a inpirace Mexikem. Dvě varianty očních stínů, tvářenka, dva odstíny lesků na rty. Mnozí určitě ocení dva laky s matným efektem, dva s efektem metalickým a dva se třpytkami. Nakonec ještě křída na vlasy ve dvou barvách, která se díky svému balení snadno aplikuje. Limitka je v prodeji po celé léto.

Plavky ve stylu Triangl k dostání v našich obchodech!

18. june 2015 at 5:37 | Deni |  KRASNA.CZ
PlavkyVíš, kde a za kolik je sehnat? Triangl jsou nejpopulárnější plavky loňské i letošní sezóny.

Ne každá z nás je ale ochotná za ně zaplatit přes 2 tisíce korun a riskovat objednávání až z Ameriky, při kterém nám plavky ve finále vůbec nemusí sednout. Pokud hledáš jinou alternativu, právě jsi ji našla. Plavky ve stylu Triangl jsou už k dostání i v našich obchodech a já vím, kde hledat!


20 things I want to do THIS SUMMER

13. june 2015 at 23:42 | Deni |  LIFESTYLE
Zdravím všechny! Ani si neumíte představit, jak mě mrzí, že jsem zase týden nic nepřidala. Bohužel mi škola teď zabírá strašně moc času a ten zbytek se snažím věnovat kamarádům, které bych nerada zanedbávala. Každopádně už jen pět školních dní, konečně bude konec tohoto hektického období a konečně se budu moct blogu zase věnovat tak moc, jak chci. Dnes jsem tady s příspěvkem, kterým se k prázdninám pokusím přiblížit ještě o trochu víc. Není tomu tak dlouho, co jsem na blog přidala článek (odkaz) s obrázky 'Before i die', a dnes jsem se rozhodla je využít znovu, stejně jako moji posedlost děláním seznamů všeho druhu...


Užívat si slunce.

Člověk by řekl, že je to samozřejmost, ale vlastně to není tak docela pravda. Připadá mi, že loňské léto jsem si sluníčka téměř neužila. Ne proto, že by ho snad nebylo dost, to vůbec, ale já jsem většinu slunečných dnů strávila zavřená doma. Letos to hodlám pořádně napravit! Navíc se chci pořádně opálit.


Skočit do bazénu v oblečení.

Přesně tuhle blbost chci udělat už asi dva roky a ještě jsem se k tomu ani jednou nedokopala, haha. Přitom je to tak jednoduché!