September 2015

GIVEAWAY w/ nakladatelství JOTA

21. september 2015 at 16:32 | Deni
Krásné pondělí všem! (trochu ironické, heh) Není tomu tak dlouho, co jsem měla svátek a narozeniny. Abych dárky nedostávala jenom já, rozhodla jsem se, že pro vás uspořádám nějakou soutěž! Zatím se tady objevily soutěže jen kosmetické, což mi přijde škoda, a právě proto je tato soutěž jiná. Spojila jsem se s nakladatelstvím JOTA a oni byli tak hodní, že mi pro vás do soutěže věnovali dvě knížky. Tímto jim ještě jednou děkuji! Dvě proto, aby měl každý z vás možnost si vybrat tu, která ho více zaujala. Výherci tedy budou dva. Pojďme se podívat, které knížky jsem pro vás vybrala!


Girl Online - Zoe Sugg
Penny má tajemství. Pod přezdívkou Girl Online si začne psát blog o svém každodenním životě - o klucích a kamarádkách, o trablech ve škole i doma, ale také o záchvatech paniky a úzkosti, kterými v poslední době trpí.

Když ji na školním představení potká ten ,,největší trapas", který díky internetu uvidí ,,celý svět", a situace začne být na všech frontách na pováženou, rodiče ji vezmou na pár dnů do New Yorku. A tam Penny potká Noaha: úžasného charismatického muzikanta, kterému se prostě nedá odolat. A vůbec poprvé v životě se doopravdy zamiluje. A jak jinak (je přece blogerka!), o své pocity se upřímně podělí se všemi čtenářkami svého anonymního blogu.

Jenomže Noah má taky svoje tajemství. A kvůli němu její anonymita na webu jednoho dne praskne jako mýdlová bublina - a v ohrožení se neocitne jenom ona, ale i její vztahy k nejbližším přátelům.


Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - Ransom Riggs
Tajemný ostrov. Opuštěný sirotčinec. Zvláštní sbírka velice podivných fotografií. To vše čeká na odhalení v knize Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, nezapomenutelném románu, kde děj a děsivé fotografie přináší jedinečný čtenářský zážitek. Náš příběh začíná strašnou rodinnou tragédií, která přivede šestnáctiletého Jacoba k cestě na vzdálený ostrov u břehů Walesu, kde objevuje rozpadající se trosky sirotčince slečny Peregrinové pro podivné děti. Když Jacob bloumá jeho opuštěnými ložnicemi a chodbami, ukazuje se postupně, že děti slečny Peregrinové byly víc než podivné. Byly možná nebezpečné. Možná byly na opuštěném ostrově drženy v jakési karanténě z velmi dobrých důvodů. A nějak - i když to zní jako něco nemožného - jsou možná stále naživu.

Fantasy doprovázená strašidelnými starými dobovými fotografiemi, při které běží mráz po zádech. Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti zaujme dospělé, teenagery a všechny, kdo mají rádi temná dobrodružství.

RECENZE: Maybelline Baby Skin

13. september 2015 at 20:23 | Deni |  REVIEWS
Maybelline, jakožto kosmetická značka běžně dostupná v našich drogériích, je hodně známá a oblíbená. Je tomu teprve asi půl roku, co se do Česka konečně dostala báze pod make-up s názvem Baby Skin. Zahraniční blogerky a youtuberky na ni pěly chválu už nějaký ten pátek zpět, my se na ni společně zaměříme teď...


Co u Maybelline miluji obecně, jsou obaly. Opravdu nevím o žádném jejich produktu, jehož obal by se mi nelíbil. Navíc jsem se ještě nesetkala s ani jedním, který by nebyl kvalitní a praktický. Za tohle určitě palec nahoru, ačkoliv se to někomu může zdát nepodstatné. Tato báze je v plastové tubičce.


Na složení se klasicky jako vždy zaměřit nemůžu. I kdybych se sebevíc snažila, nejsem a nikdy nebudu žádný chemik. Přečíst si jej ale můžete hned na následující fotce.

AUTUMN fashion trends 2015

4. september 2015 at 21:09 | Deni |  FASHION
Podzim je tady! A s ním nejenom žloutnoucí listí, které se pomalu začíná snášet k zemi, ale také nové módní trendy, jak už to tak bývá v každém ročním období. Pojďme se společně podívat, s čím přišli návrháři na molech tentokrát...

  • Výrazné šperky
Po několika sezónách, které patřily velkým šperkům v jednoduchém designu, jsou zpátky velké výrazné šperky. Čím více barevné a třpytivé, tím lepší.
  • Široké podpatky
Návrháři se rozhodli všem dokázat, že nejen vysoké úzké podpatky vypadají dobře a skvěle doplňují outfit. Navíc jsou širší podpatky logicky i pohodlnější.

zdroj: elle.com
  • Nastříhané sukně
Není to tak dlouho, co byla v módě trička ve spodní části nastříhaná. Po internetu se objevovalo nespočet DIY tutoriálů na ně. Nyní trička vystřídaly sukně a DIY návody na ně na sebe určitě nenechají dlouho čekat.
  • Kostýmky v odstínech šedé
Kdo ví, jak moc je tento trend inspirován filmem "Padesát odstínů šedi." Ať už je pravda jakákoliv, dalším z podzimních trendů jsou nejrůzněji střižené kostýmky ve všemožných odstínech šedé.

zdroj: elle.com
  • Ještě víc high waisted
High waisted kalhoty a kraťasy jsou in už nějaký ten pátek. Člověk by řekl, že víc high waisted už ani být nemohou, ale ano. A jako plus tento střih dokáže na postavě divy.
  • Dlouhé rukávy
Pod pojmem dlouhé rukávy se nemyslí délka po zápěstí, jak jsme zvyklí. Na molech se objevily modely, u kterých jsou rukávy výrazně delší, než ruce samotné.

RECENZE: Hledáš skvělý matující make-up?

1. september 2015 at 20:23 | Deni |  KRASNA.CZ
makeupHledání dobrého make-upu nebývá snadné, obzvlášť když se jedná o make-up matující. Já mám ale pro tebe tip, protože jsem jeden takový našla!

Oficiální popis Lehoučký tekutý make-up se středním až plným krytím a sametově hebkým matným efektem. Obsahuje technologii Anti-Shine, která brání lesku a zároveň je velmi příjemná na pleti. Složení s vysokým ochranným filtrem SPF 20 se neslévá do linek a je odolné proti otírání a blednutí.