October 2015

NEW IN (September & October 2015)

31. october 2015 at 23:41 | Deni |  NEW IN
Pěkný sobotní večer všem! Po dlouhé době jsem tady konečně zase s novým příspěvkem. Pravdou je, že v poslední době nějak nemám na blogování ani pomyšlení, přestože mi to hrozně chybí. Začínám mít pocit, že snad ani nejde skloubit dohromady škola, kamarádi, koníčky a aspoň pět hodin spánku denně. Jestli ano, tak jsem bohužel zatím nepřišla na to jak. Každopádně se s tím pokusím něco udělat, protože se blogu a psaní rozhodně vzdát nehodlám. Dnes jsem se rozhodla vám ukázat, co jsem si pořídila během uplynulých dvou měsíců...


Začnu nejspíš knížkami, protože v knihkupectvích jsem v poslední době schopná strávit neskutečné množství času a nějakým způsobem mě to tam uklidňuje. Kromě dvou knížek, které dostanu k Vánocům, jsem si koupila ještě další tři. Devátý a desátý díl ze série s názvem Roztomilé malé lhářky, kterou jsem začala číst už před dvěma lety. Letos na konci léta jsem všechny knihy přečetla znovu, teď pokračuju dalšími díly a doufám, že na jaře, kdy má vyjít úplně poslední díl, to celé konečně dočtu. Příliš mnoho Kateřin je další knížka, kterou jsem si koupila. Všechny knížky jsou kupované v Neo Luxoru.Přesouvám se k oblečení. Shodou okolností jsou všechny věci, které tady mám, z New Yorkeru. Úplně na začátku září jsem byla nakupovat v Avionu v Ostravě, kde tou dobou byly všude slevy. Začnu třeba obyčejnou jednoduchou bílou košilí bez rukávů. V poslední době si kupuju a nosím podobné kousky čím dál víc. Stála tuším okolo 150 korun. Dál tady mám burgundy šátek a šedou šálu, protože zastávám názor, že těch není nikdy dost a vždycky se hodí. Každý kousek stál okolo stovky. Ten samý den jsem si koupila ještě velkou černou kabelku. Byla jsem z ní nadšená, protože přesně takovou jsem sháněla snad sto let. Navíc má i odepínací popruh přes rameno a vejde se mi do ní úplně všechno. Bohužel mě strašně zklamala její kvalita. Po ani ne týdnu se mi začala párat, a tak jsem ji šla vyměnit a doufala, že se to znovu nestane. Opak byl ale pravdou, což mě strašně mrzí, a do obchodu se tak budu muset vypravit ještě jednou. V polovině října jsem potom byla v Praze kvůli fotoreportáži pro Krásná.cz. Měla jsem dost času, abych obešla i nějaké obchody, ale nějak mě nikde nic nezaujalo. Koupila jsem si jen jednoduché šedé tričko, které se nikdy neztratí.

FOTOREPORT: Vyraz se mnou za celebritami!

22. october 2015 at 16:26 | Deni |  KRASNA.CZ
Která z nás by se nechtěla aspoň jednou vyfotit s někým slavným? Pořídit si fotku s Justinem Bieberem, Taylorem Lautnerem nebo Willem Smithem přitom není žádný problém!


Stačí vyrazit do Muzea voskových figurín Madame Tussauds! Muzeí voskových figurín je několik po celém světě a jedno takové máme i u nás - v pražské Celetné ulici, hned vedle Staroměstského náměstí. Kromě stálé expozice se v 1. patře nachází i jedna speciální, která se mění. A jaké celebrity jsou tam nyní?


Extravagantní popová zpěvačka Lady Gaga.


Co všechno najdeš v prvním podzimním Brandnooz boxu?

7. october 2015 at 4:15 | Deni |  KRASNA.CZ
Září uteklo jako voda, a tak jsme se dočkali prvního Brandnooz boxu za letošní podzim. Pojď se se mnou podívat, co všechno obsahuje!..


Co je Brandnooz box?
Pokud pořád nevíš, co to Brandnooz box vlastně je, pokusím se ti to následujícími řádky objasnit. Jedná se o krabici, kterou si můžeš objednat na brandnooz.cz, buď na rok, půl roku nebo konkrétní měsíc. Cena se odvíjí právě od toho, na jak dlouho si box objednáš, a pohybuje se od 249 do 299 korun. Uvnitř pak najdeš pokaždé něco jiného, jedná se převážně o novinky. Na své si přijdou hlavně ti, kteří rádi experimentují, zkouší nová jídla a baví je překvapení. A teď už se pojďme společně podívat, co obsahuje aktuální box, za září!


Lipton Flirty Lady Lipton
Jako první z boxu vytahuji balíček s čajem. Jedná se o exkluzivní novinku, na pultech obchodů se objeví až teď v říjnu. Ti, kteří si box objednali, ho tak mohou ochutnat mezi prvními. Příchuť se sladkým květinovým nádechem je součástí nové řady černých a zelených čajů v pyramidových sáčcích.
49,90 Kč (36 g) říjen 2015


INSPIRATION: Autumn shoes

4. october 2015 at 21:28 | Deni |  FASHION
  • Jeffrey Campbell Lita
Na tyto boty jsem poprvé narazila na We Heart It a Tumblru, kde jsou opravdu populární a neskutečně jsem se do nich zamilovala. Návrhář Jeffrey Campbell s nimi oslnil svět před pár lety a od té doby si svou oblíbenost stále drží. Kolekce Lita patří k Jeffreyho nositelnějším, protože má spousty daleko extravagantnějších modelů. Boty mají široký podpatek a platformu, díky čemuž jsou pohodlné. Zároveň vypadají skvěle, jak ke skinny jeanům, tak třeba k sukním nebo kraťasům. Jejich cena se odvíjí od materiálu, vzoru a zdobení. Potvrzuje se tady pravidlo, že za kvalitu se platí, cena se pohybuje od 150 do 200 dolarů. Jak už to tak ale bývá u všeho populárního, i tyto boty mají své levnější napodobeniny. Otázkou je, jak je to u těchto napodobenin s kvalitou. Originály je v České republice poměrně těžké sehnat, na internetu to ale už takový problém není.