December 2015

Co přinesl poslední letošní Brandnooz box?

30. december 2015 at 6:57 | Deni |  KRASNA.CZ
Rok se pomalu chýlí ke konci a to znamená i poslední Brandnooz box 2015. Co se v něm ukrývá, to se teď můžeš společně se mnou podívat!

Co je to vlastně Brandnooz box?
Pořád nevíš, co to Brandnooz box vlastně je? Pokusím se ti to v následujících řádcích co nejlépe objasnit. Jde o krabici, kterou si můžeš objednat na webu brandnooz.cz na konkrétní měsíc, půl roku nebo rok. Cena se odvíjí od toho, na jak dlouho si box objednáš, a pohybuje se od 249 do 299 korun. Uvnitř pak najdeš pokaždé něco jiného, převážně novinky. Na své si přijdou hlavně ti, kteří rádi experimentují, zkouší nová jídla a baví je překvapení.


A teď už se pojďme konečně podívat, co obsahuje box za prosinec. Tentokrát je zaměřený na to nejlepší z české tradice.

Figaro Tatiana
Všem dobře známá bonboniéra Taťána je na trhu již od roku 1978 a je to zkrátka tradice. Proto je jasné, že v tomto boxu nesměla chybět.
59,9 Kč (120 g)


efko Okurky delikates
Nakládané moravské okurky jsou klasikou. Tento produkt z českých zdrojů pocházející samozřejmě z oblasti Znojemska je na trhu od roku 1992.
47 Kč (390 g)

Christmas all around // VIENNA (2015)

27. december 2015 at 13:08 | Deni |  TRAVEL
Zdravím všechny a opožděně krásné Vánoce! Doufám, že jste si je všichni užili a strávili je se svými nejbližšími, protože to je nejdůležitější. Ozývám se zase skoro po měsíci, i když je pravda, že blog už pořádně nefunguje nějaký ten pátek. Nerada sem tahám své soukromí, a tak se pořádného vysvětlení, co se stalo a proč, nejspíš nikdy nedočkáte. Faktem je, že někdy se člověk dostane do situace, kdy to není jednoduché, život mu hází pod nohy jeden klacek za druhým a něco musí odsunout na vedlejší kolej, ať ho to mrzí a má to rád sebevíc. V mém případě to bylo bohužel právě blogování. Nebudu lhát a tvrdit, že teď je všechno v pohodě, není. Některé věci zkrátka chtějí čas, já jsem se tak nějak smířila se situací a jsem schopná zase v rámci možností fungovat. Abych se konečně dostala k nějakému závěru tohohle okecávání, počínaje tímto příspěvkem bych se ráda začala blogu zase naplno věnovat. Nic není stoprocentní, člověk míní a život mění, ale teď to vypadá, že by mi tenhle plán vyjít mohl. Dneska se ještě naposledy vrátím k tématu Vánoc. V pondělí jsem totiž navštívila předvánoční Vídeň a řekla jsem si, že bych se s vámi mohla podělit o zážitky a nějaké ty fotky...Výlet do předvánoční Vídně jsme si naplánovali s lidma z mojí třídy už loni, nakonec jsme to ale nechali až na tento rok. Protože jsme bohužel byli jedna ze škol, kde ještě 21. a 22. prosince neměli volno, rozhodli jsme se jet poslední pondělí před Vánoci, abychom ten den nemuseli být ve škole. Jeli jsme autobusem a vyjížděli jsme v šest ráno. Cesta utekla překvapivě rychle, první zastávkou byl zámek Schönbrunn.
Na prohlídku Schönbrunnu jsme nešli, jednak na to nebyl čas a jednak nás to ani moc nelákalo. Já už uvnitř navíc byla před pár lety. Hodinku času, kterou jsme měli, jsme tedy strávili na trzích před Schönbrunnem (kde bylo překvapivě strašně moc malých dětí, které byly, přestože mám děti ráda, dost otravné, heh) a v zámeckých zahradách. Jen škoda toho počasí, ani sníh ani slunce, ale zataženo a taková celkem deprese.

RECENZE: Zbav se akné snadno a rychle!

1. december 2015 at 17:35 | Deni |  KRASNA.CZ
Máš pocit, že už jsi vyzkoušela všechno, ale stále tě trápí akné? Mám pro tebe tip na něco, co skvěle zabralo mně!


Problém s názvem akné trápí v pubertě spoustu holek. A nejen holek. Každá pak hledá všemožné způsoby, jak se ho co nejrychleji a nejlépe zbavit. Základem je nepochybně důkladně pleť odličovat, co nejvíce čistit, ale i zdravě jíst. Co když ale nic z toho nezabírá? Já jsem nedávno objevila něco, co mi pomohlo prakticky okamžitě. Q-Acne!


Krok 1:
Před použitím samotného přístroje je nutné obličej opláchnout teplou vodou, použít čisticí gel, který je součástí balení, a opět obličej opláchnout. Tento krok je důležitý stejně jako další dva a rozhodně by se neměl vynechat, pleť je potřeba připravit. Čisticí gel je průhledný a lehce lepkavý, na obličeji pak vytvoří jemnou pěnu, pleť dokonale vyčistí a zjemní.