January 2016

ESSENCE LIMITED EDITIONS (Winter 2015)

3. january 2016 at 9:37 BEAUTY
Krásné ráno všem! Vítám vás u prvního příspěvku v roce 2016! Stejně tak, jako vám teď trochu opožděně přeji šťastný nový rok, tak je trochu opožděný tento příspěvek, nicméně stále aktuální. Pokud můj blog aspoň trochu sledujete, mohli jste si všimnout, že mám ve zvyku jednou za čas vás informovat o limitkách kosmetické značky Essence...

listopad / prosinec 2015 - doprodej

První limitkou, o které se dnes zmíním, je "Merry berry". Tato limitka byla v prodeji od listopadu do prosince, přesto jsem se ji sem ale rozhodla zařadit, protože některé věci určitě ještě seženete ve výprodejových košíčcích. Jak už je asi jasné z názvu, limitka je vánočně laděná, ve fialových a červených odstínech v kombinaci se třpytivou zlatou a bronzovou. Naleznete v ní krycí lak na nehty se zlatými třpytkami, rozjasňovač, rtěnky ve třech různých odstínech, oční stíny ve dvou odstínech, voňavý zlatý pudr, vůni do vlas§ a laky na nehty ve čtyřech různých odstínech.

prosinec 2015 / únor 2016 - v prodeji

Konečně přišel pravý čas i na tuto limitku, má totiž představovat zimu, mráz a sníh, a tak venku poslední tři dny skutečně je. Rozhodující je kombinace odstínů bílé, modré a šedé s tělovou, meruňkovou a růžovou barvou. Právě kvůli mrazu obsahuje limitka balzám na rty, krém na ruce a pečující barvy na rty ve dvou odstínech. Dále pak paletku očních stínů, tvářenku, kajalové tužky na oči ve dvou odstínech, čtyři odstíny laků na nehty se čtyřmi různými efekty a krycí lak na nehty se třpytkami.