March 2016

ESSENCE LIMITED EDITIONS (Spring 2016)

28. march 2016 at 20:50 BEAUTY
Krásný pondělní večer všem! Jak jste prožili Velikonoce? Jelikož mám zrovna rozepsaných několik článků, ale žádný z nich z různých důvodů nemůžu dokončit a na krásná.cz mi moje články ne a ne vydat, rozhodla jsem se sepsat něco jiného. A protože vím, jak jsou články o limitkách u vás oblíbené, shrnu pro vás obsah limitek od Essence pro toto jaro...

únor / březen 2016 - v prodeji

První limitka tohoto jara je v prodeji už od začátku března a dostala název "Try it. Love it!". Její obsah není až tak velký, alespoň ne v porovnání s dalšími dvěma limitkami. Zahrnuje tři řasenky pojmenované "Forbidden volume", oční stíny v pěti odstínech, tři odstíny dlouhotrvajících rtěnek se sametovo-matným efektem, pěnový korektor ve dvou odstínech a tři odstíny laků na nehty. Mě osobně z této limitky zaujaly nejvíce rtěnky a korektory.

březen / duben 2016 - v prodeji

Typické svěží jarní barvy a motivy nabízí druhá z limitek nazvaná "Wake up, spring!". Milovnice nehtového designu by mohly potěšit nálepky na nehty, aplikátor na ně i sety tří laků na nehty ve dvou variantách. K dodání jarního nádechu tvářím skvěle poslouží tvářenka se zabudovaným zrcátkem nebo praktický aplikátor na ni. Dalšími produkty v této limitce jsou pera na oční linky ve třech pastelových barvách, rozjasňující jumbo tužka na oči, paletka očních stínů, balzám na rty a barvy na rty ve dvou odstínech.

REALASH sérum na růst řas (před používáním)

21. march 2016 at 9:57 BEAUTY
Pokud aspoň trochu sledujete dění ve světě blogů, nejspíš jste zaznamenali existenci firmy Realash, o které toho blogerkami bylo napsáno už poměrně dost. Koneckonců i na mém blogu už o Realash byla zmínka a to v nedávné giveaway. Jedná se o firmu zaměřenou na séra pro růst řas…


Úkolem produktu je řasy posílit, prodloužit a zvětšit jejich hustotu. Obsahuje aktivní složky, které zabraňují vypadávání a zlepšují celkový vzhled. Výtažky ze lnu, přesličky, který má očišťujícími účinky, puškvorce s protizánětlivými účinky a měsíčku. Všechny složky jsou vhodné i pro vysoce citlivou pokožku. Sérum bylo dermatologicky a oftalmologicky testováno. Během testování nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky, tudíž nezpůsobuje alergie ani podráždění. To znamená, že jej může začít používat kdokoliv, včetně těch s kontaktními čočkami nebo permanentním make-upem. Pro mě důležité je, že produkt nebyl testován na zvířatech.


  • Po 14 dnech používání mají být řasy silnější a vyživenější.
  • Po 21 dnech mají řasy zdravěji vypadat a být pružnější.
  • Po 30 dnech se má o 79% zvětšit hustota řas a o 83% jejich délka.

Nezapomínej na péči o své rty ani v zimě!

6. march 2016 at 14:51 KRASNA.CZ
Zima je obdobím, kdy tvé rty trpí z celého roku nejvíce. Víš, jak o ně nejlépe pečovat a chránit je před rozpraskáním?

Zimní měsíce jsou pro tvé rty náročným obdobím. Rty jsou náchylné k rozpraskání, koutkům, zarudnutí a někdy dokonce oparům. Přestože rty nemají žádný ochranný pigment ani film, kvůli čemuž lehce přicházejí o vlhkost a celý den jsou vystavovány vnějším vlivům, často o ně nepečujeme tak moc, jak bychom měly, například jako o pleť. Důvodem, proč je nejhorším obdobím právě zima, jsou teplotní výkyvy.


Je několik způsobů, jak můžeš o své rty pečovat. Pořádným přísunem tekutin se nedá nikdy nic zkazit. Nejen v létě, ale i v zimě je důležité dodržovat pitný režim a to jak pro tvé rty, tak i pro zbytek těla. Kromě přísunu tekutin je nutný také přísun vitamínů. Pro rty je nejlepší vitamín B, dále také omega 3 a 6 mastné kyseliny a železo.