April 2016

Hledáš řasenku, která ti vykouzlí neuvěřitelný objem? Mrkni na můj TEST

24. april 2016 at 11:01 KRASNA.CZ
Hledáš řasenku, která by tvé řasy prodloužila a zároveň jim dodala mimořádný objem? Přesně to slibuje řasenka z řady Mega Lashes od Dermacolu, tak ji pojďme společně otestovat!

Dermacol řada řasenek s názvem Mega Lashes zaujme na první pohled především díky svým obalům, které jsou lesklé, sladěné do dvou barev a působí až luxusním dojmem. Konkrétně tato řasenka s názvem Express Volume je celá leskle růžová s potiskem ve zlaté. Obal jako takový je z plastu, má 12,5 ml, a jelikož se nijak neloupe a funguje přesně tak, jak má, řekla bych, že je také kvalitní.


Co se týče kartáčku, od ostatních řasenek z této řady se liší. Je totiž mírně zahnutý. Já osobně takovéto kartáčky nemám moc v oblibě, nikdy mi u žádné řasenky nepřišlo, že by mělo zakřivení kartáčku nějaký efekt, nicméně toto je výjimka a ergonomický tvar kartáčku opravdu má své opodstatnění.


Jednou z věcí, která není až tak důležitá, je vůně řasenky. Když si k ní totiž přičichneš, ucítíš příjemnou krémovou vůni. Brala bych to jako malé plus, které je ve finále ale celkem nepodstatné.

Podle oficiálního popisu má být textura řasenky krémová na bázi vosků a polymerů, měla by obalit řasu po řase, řasy nádherně vykreslit a rozčesat. To bych řekla, že odpovídá a s výsledným vzhledem řas jsem moc spokojená.


NIGHT RUN Ostrava 2k16

19. april 2016 at 14:37 LIFESTYLE
Pokud mě sledujete na instagramu nebo facebooku, určitě vám neuniklo, že jsem se v sobotu 16.4. zúčastnila Avon běhu na 5 km v Ostravě v rámci 3, ročníku akce Night Run, která probíhá po celé republice. Report z takové akce samozřejmě nesmí chybět a já jsem ráda, že si díky němu můžu něco tak skvělého ještě jednou připomenout...

Když mi koncem března přišla pozvánka zúčastnit se Blog Runu (kategorie pro blogerky součástí Avon běhu), trochu jsem váhala. Přeci jen už je to skoro rok, co jsem chodila běhat a loňský podzim jsem strávila chozením po rehabilitacích. Nepotřebovala jsem ale moc času na rozmýšlení a na nabídku jsem kývla. Řekla jsem si, že se hecnu, za víc než 14 dní stihnu něco natrénovat a aspoň to pro mě bude motivace k běhání se znovu vrátit. Světe div se, haha, běhat jsem byla jednou a Night Run byl tu.


Každopádně jsem nepropadala panice a věděla jsem, že pokud se mi během závodu znovu neozve moje věčně problémové koleno, tak nakonec nějak doběhnu, i kdybych měla být poslední. V sobotu odpoledne jsem tedy vyrazila směr Ostrava. Na Masarykově náměstí, kde se akce konala a kde byl start i cíl všech závodů, už bylo vše v plném proudu. Zrovna startoval jeden z dětských závodů. V jednom ze stánků (foto níž) jsem si vyzvedla svůj startovací balíček.

Ambasadorka Blog Runu Denča (getmovincz.blogspot.cz) natočila z celé akce video.

Po celém náměstí byla spousta stánků sponzorů jako například Sportisimo a samozřejmě taky Avon stánek. Kromě toho také pódium, kde během odpoledne probíhaly různá vystoupení, například taneční skupiny, a později vyhlášení jednotlivých kategorií a závodů.


Samozřejmě jsme se sešly i s ostatními holkami blogerkami a ambasadorkou projektu Blog Run Denčou. Všechny holky jsem viděla poprvé a jsem ráda, že jsem se znovu po nějaké době měla možnost seznámit s dalšími blogerkami, navíc z okolí Ostravy. A taky jsem ráda, že jsem mezi námi necítila žádnou rivalitu a braly jsme to spíš jen tak ze srandy, haha.

Chceš mít po kruté zimě krásně hebkou a zdravou pokožku? Zjisti, jak toho docílit!

1. april 2016 at 14:14 KRASNA.CZ
Zima je sice pryč, ale škody, které napáchala na naší pokožce, samy jen tak nezmizí. A právě proto bys jí měl s přicházejícím jarem věnovat dostatečnou péči. Vsaď na klasiku a vyzkoušej nové tělové mléko Nivea!

Kosmetickou značku Nivea máme vrytou do paměti od dětství díky univerzálnímu krému v modré plechovce. Nejen to je ale Nivea, její nabídka je široká a jedním z jejích produktů je právě výživné tělové mléko Cocoa indulding.


Typickým pro Niveu je kvalitní plastový obal v bílé a modré barvě. Okamžitě po otevření ucítíš klasickou příjemnou a nevtíravou Nivea vůni smíchanou s aroma čerstvého kakaa. Tato intenzivní vůně se navíc drží i po nanesení na pokožku po velmi dlouhou dobu.


Co se týče konzistence, popsala bych ji jako naprosto ideální, alespoň tedy pro mě. Bez problémů se roztírá a do pokožky se dobře vsakuje. Po nanesení zanechá pokožku na chvíli mastnou, ale ne na déle než 2 minuty. Tím nejdůležitějším je bez pochyby výsledek - pokožka je dokonale vyživená a hydratovaná.