May 2016

Kamarádství mezi holkou a klukem - jak to tedy je?

19. may 2016 at 17:10 KRASNA.CZ
Kamarádství mezi holkou a klukem. Věčně rozebírané téma o tom, jestli můžou být holka a kluk jenom kamarádi. Co ty na to? Zeptala jsem se v anketě a výsledky tě možná překvapí!

zdroj: tumblr.com

Kamarádíš se s někým opačného pohlaví?
Na tuto otázku odpovědělo 98% dotázaných ANO, jen 1 odpověď zněla NE. Stejně jako mě, tě to nejspíš nepřekvapí, na začátek jsem ale jinou otázku položit nemohla.

"Dokážeme se obohatit různým pohledem na svět, každý má dovednosti z trochu jiné sféry, větší zábava."

"Není to o pohlaví, ale o tom jak si dva lidí rozumí a dokáží se podporovat a šířit mezi sebou energii."

Kamarádíš se raději s lidmi stejného, nebo opačného pohlaví?
Jediná otázka, u které byly odpovědi téměř vyrovnané, byla tato. Nakonec se ukázalo, že se lidé obvykle kamarádí raději s někým opačného pohlaví.

"Kluci ti většinou odpovídají pravdivě, nevyvyšují se nad tebe a nemají v povaze drbat od rána do večera."

"Nikdy ti neporozumí v holčičích věcech."

Myslíš, že holka a kluk mohou být jen kamarádi?
86% dotázaných odpovědělo, že ANO. 5% odpovědí bylo NE a zbylých 9% znělo, že holka a kluk mohou být jen kamarádi, ale jen v případě, že jeden z nich je homosexuál. Zdánlivě by se tedy dalo říct, že holka a kluk mohou být jen kamarádi a dál není co řešit, jenže...

"Kamarádství mezi holkou a klukem může fungovat, protože i já mám holku jako nejlepší kamarádku a ne, nejsme do sebe zamilovaní ani nic podobného."


SPRING / SUMMER WISHLIST

15. may 2016 at 7:20 LIFESTYLE
  1. Overal
  2. Nike Roshe Run
  3. The Carrie Diaries - Candace Bushnell
  4. Summer and The City - Candace Bushnell
  5. Top
  6. Denim shorts
  7. Swimsuit
  8. Slip on shoes

VLOG | Ostrava Fashion Weekend 2016

13. may 2016 at 15:29 KRASNA.CZ
Krásné slunečné počasí, úchvatné prostory trojhalí Karolina a významná módní akce, právě to byl Ostrava Fashion Weekend 2016, který se konal 7. a 8. května. Na video sestřih od sobotního poledne až do podvečera se můžeš podívat právě teď.


OFW 2016: Co se děje před zahájením významné módní akce?

10. may 2016 at 6:30 KRASNA.CZ
Ostrava Fashion Weekend 7. a 8. května byl nepochybně jedna z nejvýznamnějších módních akcí poslední doby. Co se ale děje před začátkem takovéto akce? Já ti to prozradím!


Prostory Trojhalí Karolina v Ostravě jsou bezpochyby pro akci tohoto typu jako stvořené. Potvrzují to i slova módní návrhářky Beáty Rajské, která řekla, že takovouto atmosféru v Praze nezažila. Jednou věcí je ale prostory vybrat a druhou je připravit a vše zorganizovat.Krátce po půl jedné odpoledne dorážíme na místo konání. Do začátku módní konference zbývá půl hodiny. Všude je už nyní velmi rušno, přestože ještě kromě organizátorů a pár novinářů na místě nikdo z návštěvníků není. Zvukaři a technici mají plné ruce práce, veškeré ozvučení musí být naprosto perfektní. Po přehlídkovém mole se naposled zkušebně prochází některé modelky. Celé to koordinuje nervózně vypadající režisér, na kterém je, aby vše fungovalo tak, jak má.


RECENZE: Tři mince pro Charona – Franck Ferric

8. may 2016 at 15:27 KRASNA.CZ
Už jsi někdy četla historický román, nebo dáváš přednost jiným žánrům? Já jeden nedávno přečetla a chci se s tebou podělit o své dojmy!

Děj
Několik historických událostí posledních dvou tisíciletí spojuje jedna postava - Sisyfos. Hrdina řecké mytologie je za neodpustitelnou urážku potrestán bohy, a tak je znovu a znovu zbavován paměti a musí procházet nejrůznějšími událostmi dějin. Aniž by věděl, kdo je nebo odkud pochází, prožívá dobrodružství i nekonečné utrpení. Zbaví se Sisyfos svého prokletí?


Úryvek
Zvedám se. V mých svalech praská a moje kosti vržou. Vidím svoje paže., nohy, trup. Moje kůže je pokrytá zelenošedým lišejníkem. Jsem Lidský Strom a prohlížím si jednotvárnou pláň, která mě obklopuje. Země je jediným, ohromným zoraným polem pod bezbarvým nebem bez jakéhokoliv nebeského tělesa. Nekonečné, rovnoběžné brázdy běží od jednoho obzoru ke druhému a setkávají se pouze s bílými balvany a se zlomky kostí. Jediné, co narušuje vodorovnost této krajiny zbavené života, je olše, která se tady pochmurně a osamoceně tyčí uprostřed ničeho. Ale vím, že už moc dlouho nevydrží.
- strana 151, kapitola 6