August 2016

CURRENT WISHLIST

21. august 2016 at 21:40 LIFESTYLE
  1. Remington S8590 Keratin Therapy Pro // Není tomu ještě ani čtvrt roku, co jsem si začala po dlouhé době opět pravidelně žehlit vlasy. Jako naschvál se mi nedlouho poté moje žehlička na vlasy pokazila. Vzhledem k tomu, že ji mám už pár let, rozhodla jsem se, že nějaké opravy nemají smysl a rovnou si pořídím novou. Vybrala jsem jednu z nejnovějších od firmy Remington a na mém wishlistu je teď jednoznačně číslo jedna.
  2. Bioaquanol U&H // Několik let mě trápí, jak pomalu mi rostou vlasy. Možná je to částečně jen můj pocit daný tím, že mám přírodně vlasy poměrně hodně vlnité, a tak na nich prodlužování není tak patrné jako u vlasů rovných. Každopádně už asi rok přemýšlím na tím, že bych si pořídila nějaké vitamíny, které by vlasy jak vyživily, tak hlavně zrychlily jejich růst. Nedávno jsem na internetu četla diskuzi právě na toto téma a narazila jsem na dva čistě přírodní produkty, které by udájně měly být hodně účinné. Našla jsem si také recenzi, která byla velmi pozitivní a rozhodla se, že za zkoušku, vzhledem k také velmi příznivé ceně oproti většině vitamínů na vlasy, téměř nic nedám.
  3. Pretty Little Liars 15&16 - Sara Shepard // Pokud můj blog sledujete, je dost možné, že víte o tom, že už více než tři roky sleduji seriál Pretty Little Liars a zároveň také postupně čtu jeho knižní předlohu od Sary Shepard. Nyní dočítám třináctý díl, během příštího týdne bych ráda zvládla i díl čtrnáctý a na podzim si plánuji koupit poslední dva díly série a také je přečíst. Nutno podotknout, že seriál a knihy se shodují hlavně zezačátku, poté se příběhy začínají rozcházet, až jsou vlastně úplně jiné, a tak pořád neznám konec ani jednoho.
  4. Bomber jacket // Trendy, co se módy týče, sice sleduji, nejsem ale typ člověka, který by na nich vysloveně ujížděl a vše, co je zrovna "in", musel bezpodmínečně mít. Snažím se pořád si držet svůj styl. Trend tzv. "bomberů" mě ale opravdu zaujal a jeden bych si na podzim ráda pořídila.
  5. Black high heeled sandals // Svou posedlost botami jsem už tady na blogu nepochybně zmiňovala. Momentálně jsem ve fázi, kdy mě přešlo vybírání tenisek a zaměřuji se spíš na elegantní kousky, jako jsou tyto krásné sandálky na podpatku. Protože už teď vím, že mě čeká spousta příležitostí je unosit, doufám, že mi v mém botníku brzy přibydou.
  6. Happy Plugs earbud // Můj věčný problém se sluchátky se opět stal aktuálním. Loni o Vánocích jsem plánovala koupit si sluchátka od Happy Plugs, protože mi už pár měsíců pořádně nefungovaly sluchátka k iPodu, které jsem do té doby používala. Můj problém se ale nakonec vyřešil koupí nového telefonu. Po tři čtvrtě roku začínají zlobit i mé sluchátka k iPhonu, což mě hrozně mrzí a štve zároveň, ale nedá se nic dělat. Happy Plugs sluchátka bych si tedy ráda nadělila k letošním Vánocům, a protože tím už myslím opravdu hodně dopředu, uzavírám tento wishlist.

GIVEAWAY w/ Nakladatelství Jota

15. august 2016 at 15:43
Co by to bylo za prázdniny, aby se tady neobjevila nějaká soutěž! Ve spolupráci s Nakladatelstvím Jota jsme pro vás vybrali knížku Girl Online na turné, což je druhá kniha slavné youtuberky Zoelly a pokračování její první knihy Girl Online, o kterou se tady mimochodem soutěžilo loni. Podmínky jsou jednoduché, do soutěže se může zapojit úplně každý, tak pojďme na to!..


Podmínky:

Soutěž poběží přes dva týdny, přesně do 31. srpna a snad se mi podaří někomu z vás aspoň trochu zpříjemnit začátek školního roku, který je už bohužel za dveřmi. Vítěz bude vylosován náhodně a vyhlásím jej 1. září na facebooku. Hodně štěstí všem! :)

RECENZE: Revlon Style Masters Smooth

12. august 2016 at 13:38 REVIEWS
Krásné páteční odpoledne všem! Opravdu hodně dlouhou dobu se tady neobjevila žádná recenze. Právě to jsem se dnes rozhodla změnit a zaměřím se rovnou na tři produkty. Jedná se o produkty na vlasy kosmetické značky Revlon. Podíváme se nejdříve trochu do historie. Značka jako taková byla založena roku 1932 v New Yorku bratry Revsonovými a jejich prvními produkty byly laky na nehty. Dnes značka pokrývá snad celý kosmetický trh - od vůní, přes dekorativní a pečující kosmetiku, až po barvy na vlasy. A právě u vlasů se zastavíme a podíváme se na zoubek jejich šamponu, kondicionéru a ochraně před teplem pro nepoddajné vlasy...


Nejdříve se pozastavíme u šamponu. Co se týče šamponů obecně, vystřídala jsem jich nespočet, málokdy si nějaký koupím víckrát. Jednak proto, že jsem nikdy nenašla žádný, který by mi vyhovoval úplně na sto procent, pak také proto, že si moje vlasy po nějaké době na každý šampon řekněme zvykly, rychleji se mastily a výsledný efekt už zkrátka nebyl takový jako dříve. Tak se stalo, že jsem opět hledala něco nového a narazila jsem právě na tuto řadu pro nepoddajné vlasy. Vzhledem k tomu, že mé vlasy jsou od přírody vlnité, krepaté a ne zrovna jemné, přišly mi produkty této řady ideální.

Balení obsahuje 400 ml, je z kvalitního plastu a nahoře má praktickou pumpičku, díky které se produkt dobře dávkuje. Co musím vyzdvihnout je vůně. Šampon a stejně tak i ostatní produkty ve mně svou vůní okamžitě evokují atmosféru kadeřnického salonu. Navíc se tato vůně ve vlasech opravdu drží a je cítit ještě druhý den po umytí. Konzistence je srovnatelná s jakýmkoliv jiným šamponem (viz. foto na konci článku). Po nanesení šampon krásně pění, na mé vlasy dlouhé nad prsa se mi osvědčilo množství na dvě pumpičky, i když stačí i jedna. Po umytí a vysušení (bez použití dalších produktů) jsou mé vlasy uhlazenější, jemné, krásně lesklé, nekrepatí se a vypadají zdravě. Vlasy umývám ob den, což je pro mě stejné jako u jiných šamponů. Šampon samotný hodnotím velmi kladně. Dlouho se mi nestalo, že bych byla s nějakým tak moc spokojená. Jeho cena se pohybuje okolo 450 korun za 1000 ml, což mi za tak kvalitní produkt víc než skvělé.


Přesouváme se ke kondicionéru. V balení, množství i konzistenci se od šamponu liší. Obsahuje 250 ml, balení je ve formě klasické tuby a opět nepochybně kvalitní. Vůně je stejná jako u šamponu. Konzistenčně je srovnatelný s kterýmikoliv jinými kondicionéry, má krémovou texturu. Po nanesení jej nechávám působit asi 3 minuty a poté smývám. Už když jsou vlasy mokré, jde poznat rozdíl oproti tomu, když použiji pouze šampon. Vlasy se samozřejmě dají bez nejmenších problémů rozčesat. Ve výsledku jsou ještě jemnější, krásnější a jejich vůně je intenzivnější. Produkt tedy ještě posílí všechno, co s vlasy udělá šampon. Taktéž jej musím hodnotit kladně, koneckonců jsem neshledala nic negativního. Cena je něco málo před 200 korun za 250 ml.

JAK TO VIDÍ KLUCI: Sex na jednu noc

6. august 2016 at 23:20 KRASNA.CZ
Zajímá tě, jak to kluci mají se sexem na jednu noc? Už nemusí! Zeptala jsem se kluků za tebe a jejich, mnohdy překvapivé, odpovědi si teď můžeš přečíst!

zdroj: tumblr.com

Jak to asi v dnešní době mají kluci se sexem na jednu noc. Neznám dívku, která by se nad touto otázkou někdy nezamyslela. Pokud to zajímá i tebe, už si tuhle otázku dál klást nemusíš. Zeptala jsem se kluků za tebe. Kluci odpovídali zcela anonymně a díky tomu i hodně otevřeně.

Zažil jsi někdy sex na jednu noc?

80% kluků řeklo, že někdy sex na jednu noc zažili. To rozhodně není malé číslo.

"Nezávazné užívání dvou svobodných lidí."

Znal jsi danou osobu již dříve?

Více než polovina dotázaných, 67% kluků, odpovědělo na tuto otázku, že se s danou osobou dříve neznali. 33% kluků už dotyčnou dříve minimálně někdy potkali.

"Je to zábava, pokud to oba chtějí a pokud se neznají, tak jen s ochranou."

Viděli jste se ještě někdy poté?

V 58% případů se už dotyční nikdy neviděli. To je už jen něco málo přes polovinu.


3 způsoby jak efektivně využít čas o prázdninách

1. august 2016 at 14:43 LIFESTYLE
Dva měsíce jsou dlouhá doba, během které se toho dá stihnout opravdu hodně. Krásné počasí, sluníčko, voda, relax... Jen málokoho by napadlo se o prázdninách učit, když nemusí. Jsou ale způsoby, jak se o prázdninách bavit, užívat si volna a zároveň využívat čas efektivně. Na tři takové způsoby se dnes spolu podíváme!

zdroj: favim.com
  • Jazykové pobyty!
Jazyky jsou v dnešní době důležité, a kdo říká, že ne, ten kecá. Znalost angličtiny je u mladých lidí už brána jako samozřejmost. Bohužel ne vždy tomu odpovídá kvalita výuky ve školách a jsou mezi námi i takoví, kteří se chtějí dostat na vyšší úroveň, než běžná škola umožňuje. Právě proto jsou tady jazykové pobyty, které spojují jak výuku angličtiny nebo nějakého jiného jazyka, tak možnost strávit nějaký čas v zahraničí a poznat novou zemi a kulturu. Anglie, Amerika, Německo nebo snad Itálie? Na takových pobytech máš také možnost potkat lidi z různých zemí. Jazykové pobyty zprostředkovává spousta agentur a organizací, stačí jen trochu zapátrat na internetu. Dobré samozřejmě je porovnat nejdříve různé nabídky, zkušenosti ostatních, aby se předešlo případných nepříjemnostem.

  • Tábory!
Další možností, jak a kde se naučit jazyky jsou jazykové tábory. Oproti jazykovým pobytům se jedná o méně finančně náročnou záležitost. Poznáš pravděpodobně více lidí než na jazykových pobytech, i když to nejspíš nebudou cizinci, a zapojíš se do více her a nejrůznějších aktivit. Vedoucími na takovýchto táborech bývají rodilí mluvčí.